„Bershka“ kolaboracija su dainininku Conan Gray: pasižvalgykite po naująją kolekciją

Šį sezoną Bershka pristato ypatingą kolaboraciją su dainininku Conan Gray (@conangray).

Ši kolekcija reprezentuoja ikonišką artisto asmenybę, suteikdama ypatingų kirpimų bei detalių klasikiniams džinsinio audinio dirbiniams, trikotažo megztiniams ir aksesuarams. Visa kolekcija įkvėpta 90-ųjų stiliaus: Mom tipo džinsai, oversized marškinėliai bei „Conan Gray“ logotipo džemperiai, velveto medžiagos elementai leis Tau pažinti dainininko unikalią estetiką bei tapti šios kolekcijos dalimi.


Pasak artisto Conan Gray, mada jam yra svarbi gyvenimo dalis, tai būdas save išreikšti – Conan teigia, jog ši Bershka kolekcija bus garsi bei jaudinanti, tačiau pritaikoma dėvėti bet kokiai progai bet kokiu metu.


Conan Gray istorija prasidėjo internete – būdamas 12 metų, talentą dainų kūrimui parodė platformoje YouTube. 2018 metais jo singlas „Idle Town“ tapo itin populiarus ir tai buvo dainininko sėkmės pradžia. Jo debiutinis albumas „Kid Krow“ sulaukė didžiulio dėmesio ir teigiančių, jog tai – geriausias 2020 metų albumas. Conan Gray taip pat yra nominuotas šių metų Billboard geriausiu nauju artistu.


Apsilankyk Bershka parduotuvėse jau dabar ir atrask save 90-ųjų stiliuje su Conan Gray kolekcija!


Pasižvalgykite po kolekciją:

Užsakymo nr.: PT_65294

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis