5 taisyklės, kaip išlaikyti stilingumą vilkint mokyklinę uniformą

Mokyklinės uniformos dėvėjimas yra neatsiejama moksleivių kasdienybės dalis, kuri dažnai merginoms tampa sunkiu išbandymu ir kartais net kelia nemalonias emocijas.

Nepatenkintoms savo mokykline apranga merginoms siūlome 5 paprastas taisykles, paversiančias mokyklinį stiliuką subtiliu, tačiau patraukiu ir išskirtiniu!


1. Prie uniformos derink drabužius iš aukštos kokybės medžiagos. Pasistenk atsisakyti džemperių, juos geriau pakeisk į tvarkingus marškinius. Tai padės atrodyti puošniau ir suteiks tavo siluetui elegancijos, mokykloje visada atrodysi pasitempusi ir pasipuošusi.2. Aksesuarai yra ne mažiau svarbūs už drabužius. Pasidomėk, kokie papuošalai yra patys stilingiausi šiuo metu, kokie tau tinka ir patinka, tačiau prisimink, kad per daug papuošalų nėra gražu. Kartais užtenka tik dirželio ir laikrodžio ant rankos - ir atrodai puikiai! Patarimas: stenkis vienu metu nenešioti skirtingų metalo spalvų aksesuarų, nes tai nėra skoninga.


3. Svarbu derinti spalvas. Eidama apsipirkti pasiimk bent vieną uniformos dalį ir atkreipk dėmesį į spalvas, nes kartais net neįmantraus modelio drabužis gali puikiai derėti. Žinoma, spalva neturėtų sutapti su uniformos spalva arba bent jau turi skirtis keliais atspalviais: būti tamsesnė ar šviesenė.


4. Ne visi gražūs drabužiai yra tinkami į mokyklą. Yra tokių batų, palaidinių ir net marškinukų, kurie netinka prie uniformos, net jei drabužis ir yra labai stilingas, nevulgarus ir neiššaukiantis. Būtinai pasižiūrėk, kaip dera drabužiai prie pačios uniformos ir nepatingėk pasimatuoti. Kai kurie apdarai turi būti palikti savaitgaliams ar net vasarai, juk mokykla – ugdymo įstaiga, o ne podiumas.5. Pasitikėk savimi labiau ir šypsokis. Daug kartų girdėjai, kad šypsena yra gražiausias aksesuaras ir tai yra tikra tiesa, nes visus netobulumus kompensuoja nuoširdi šypsena. Kuo mažiau galvok apie tai, kad „nėra kuo apsirengti”, „antrą dieną su tais pačiais drabužiais negaliu eiti” ir taip toliau. Šios mintys naudos neatneša, nepamiršk, kad užtenka turėti vos keletą drabužių, kad atrodytum itin gražiai ir stilingai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis