6 atgyvenusios mados taisyklės, kurias reikia pamiršti

Sako, jog mados pasaulis yra neprognozuojamas. Sutinkat? Mes - iš dalies. Mada sukasi ratu, todėl kažkada visų primirštos stiliaus taisyklės vėl užgimsta iš naujo. Tas pats ir su stereotipais. Ilgus metus vyravusius mados streotipus būtina sulaužyti. Stiliaus klausimu būk drąsesnė - pamiršk įsivyravusias taisykles! Kokios yra populiariausios?

Jokio aukso ir sidabro maišymo. Jei tavo apranga sudaryta ne vien iš auksinių ir sidabrinių drabužių, drąsiai derink aukso ir sidabro spalvą. Pavyzdžiui, aksesuarus.

Metaliniai akcentai - tik vakarui. Metaliniai akcentai yra ryškūs, tačiau jų nebūtina palikti tik vakarui. Atmink tik tai, jog pasirinkusi metalu puoštą drabužį ar aksesuarą, kitus aprangos elementus privalai rinktis blankesnius.View this post on Instagram

@somewherelately #gucci #guccibag #streetstyle #fashionblogger #ootd #instafashion #style #fashion #streetfashion #ilovestreetstyle

A post shared by I Love Street Style (@ilovestreetstyle) on
Nemaišyk raštų! Manai, jog negalima atrasti stilingo leopardo raštais marginto palto ir priderinti jo prie gėlėtos palaidinės? Klysti. Vis dėlto rinkis panašaus audinio drabužius - taip mažiau prašausi.Balta spalva yra atgyvena. Balta spalva yra madinga! Platūs baltos spalvos paltai, baltos kelnės ar balta palaidinė visuomet atrodo klasiškai. Vis dėlto... balti batai vis dar išliekia ant ribos - juos rinkdamasi turi atidžiai derinti drabužius.

Tavo rankinė privalo atitikti batų spalvą ir tekstūrą. Įprasta manyti, jog kokie batai, tokia ir rankinė, tačiau tai jau praeitis. Garstyčių spalvos delninukė ir juodi laiveliai - kodėl gi ne? 

Mėlyna ir juoda spalva nedera. Daugelis panelių mano, jog dvi ir taip tamsios spalvos netinka. Tačiau naujausios mados tendencijos rodo ką kita. Pavyzdžiui, juodas švarkelis ir mėlyna suknelė - ar ne stilingai atrodo?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis