5 paslaptys, kaip pasitelkus stilių atrodyti aukštesnei

Žavi mergina neretai apibūdinama kaip liekna, ilgaplaukė ir... aukšta. Nuo kada ūgis lemia, ar moteriškosios lyties atstovė bus žavinga bei kerės stilingumu?? Mažesnio ūgio merginos, pasitelkusios keletą stiliaus gudrybių, gali nušluostyti nosis visoms aukštaūgėms. Tiesa, joms reikės kiek atidžiau rinktis drabužių derinius, tačiau juk kas nedaro klaidų, tas nesimoko, tiesa?

Aksesuarai


Nedidelio ūgio merginoms labiausiai tinka plonyčiai diržai, nes platūs skaldo ir „sustumia“ figūrą. Dar šauniau, jei diržo spalva derės prie drabužio ant kurio jį segėsi. Mažoms mergaitėms šiukštu nepatariama rinktis „oversized“ rankinių, tokios tik pabrėžia nedidelį ūgį ar smulkų sudėjimą. Verčiau įsigyk stilingą vidutinio dydžio arba nedidelę ant ilgos rankenos kabinamą rankinę.
Spalvos


Atrodysi aukštesnė, jei nuo galvos iki kojų vilkėsi artimų atspalvių ar tos pačios spalvos drabužius. Skirtingų ir kontrastingų spalvų rūbai skaldo figūrą, todėl gali vizualiai „nuimti“ ne vieną ir taip brangų centimetrą. Venk plačiais ir stambiais raštais margintų audinių. Kur kas labiau tau tiks smulkūs ar vertikalėmis išdėstyti marginimai. Vasarą itin madingi dryžuoti drabužiai, tačiau jei nori atrodyti aukštesnė, rinkis vertikalius, o ne horizontalius dryžius.

Kelnės


Įsigyk ties klubais siauresnius ir nuo kelių žemyn platėjančius džinsus. Mūvėk juos su aukštakulniais arba platforminiais sandalais, tuomet tavo kojos atrodys itin ilgos. Venk patrumpintų kelnių, kurios baigiasi ties čiurna ar aukščiau. Tokio silueto kelnės mažina figūrą, kojos gali atrodyti stambesnės nei yra iš tiesų. Neatraitok džinsų ar kelnių galų, nes horizontali atvarto linija taip pat trumpina kojas.
Siluetas


Kelnės, šortai arba sijonas paaukštintu juosmeniu – šaunus pasirinkimas. Šis siluetas ilgina kojas, todėl ir figūra atrodo aukštesnė. Tačiau paaukštintas liemuo išryškina užpakaliuką ir klubus, tad jei nenori atkreipti dėmesio į apatinę kūno dalį, paaukštinto liemens atsisakyk.Atsargiai rinkis „oversized“ drabužius, jie tave gali dar labiau sumažinti. Panagrinėk dvynių Mary-Kate ir Ashley Olsen nuotraukas, jos itin mėgsta plačius it maišai drabužius, todėl neretai atrodo lyg tikros nykštukės.Suknelės


Jei turi gražias kojas, nesibaimink trumpų suknelių, derink jas su aukštakulniais bateliais – tavo kojos atrodys ne tik grakščios, bet ir ilgos. Jei esi mažutė, dar nereiškia, kad negali vilkėti maksi ilgio suknelės. Pirmenybę teik vienspalvei ar margintai smulkiu raštu, ieškok tiesaus (kolonos tipo) silueto, tiks ir liemenuota, išryškinanti viršutinę kūno dalį. Venk ilgų suknelių, kurių sijonas siūtas iš horizontalių sluoksnių, taip pat atsisakyk kontrastingų spalvų raštų, didelių spalvinių dėmių.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis