Meghan Markle stiliaus bei grožio pokyčiai: nuo spindinčios kino žvaigždutės iki rafinuotos damos

Princo Harry žmona, vaikelio praėjusiais metais susilaukusi Meghan Markle vos susipažinusi su karališkosios šeimos atstovu žiniasklaidos buvo pradėta stebėti it pro padidinamąjį stiklą. Iki šiol viešai aptarinėjamos kai kurios Meghan praeities nuotraukos, o kalbos apie karališkosios šeimos narės praeitį netyla iki šiol. Trumpai apžvelgėme, kaip kito aktorės išvaizda nuo ankstyvo amžiaus iki 2020 m. Ar Meghan sugebėjo išvengti stiliaus ar grožio klaidų?

Mažoji Meghan - išraiškingų bruožų mergaitė. Tiesa, daugelis teigia, jog gražuolė karališkosios šeimos atstovė vaikystėje nebuvo tokia žavi, kaip šiandien - platoka nosytė, aukštoka kakta.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


JAV augusi būsima įžymybė itin jauname amžiuje pademonstravo aktorinį talentą ir būdama dar vaikas sužibėjo televizijos reklamose. Taip Meghan atrodė vienuolikos metų - guvi, vedama smalsumo ir mintyse jau audžianti planą, kaip užkariauti pramogų pasaulį.


Baigusi pradinę bei stojusi į vidurinę Meghan nestokojo šypsenos. Pradėjo ryškėti unikalūs Meghan veido bruožai, vaiskios akys ir nuostabi šypsena. Žavinga paauglė!


Baigusi mokyklą Meghan įstojo į Northwestern universitetą ir sėkmingai jį pabaigė įgijusi dvigubą teatro aktorės bei tarptautinių ryšių diplomą. Naujai iškepta aktorė kaipmat kibo į aktorinę veiklą ir spindėjo jaunatvišku žavesiu. Kadangi Meghan per gyvenimą keitė nemažai įvaizdžių, iš ankstesnių aktorės fotografijų galima spręsti, jog pradėjusi aktorinę veiklą ji propagavo natūralumą.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


2012 m. - Meghan, kaip tarptautinio lygio žvaigždės, sužibėjimas. Anksčiau kiek moteriškesnių kūno formų buvusi Meghan drąsiai rinkosi figūrą išryškinančias sukneles ir atrodė tiesiog pasakiškai. Nėriniai, šilkas, aksomas - tai buvo vienos pagrindinių medžiagų, kurias mėgo Meghan. Klasikinį stilių aktorė derino su patrauklumą pabrėžiančiu įvaizdžiu ir tuo metu retai kada prašaudavo pro šalį mados aspektu.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Tol kol... Nesudalyvavo fotosesijoje, kurioje prie klasikinio mini sijono pasirinko šiltus, žieminius ilgaaulius. Gerbėjai tikisi, jog iš šios stiliaus klaidos Meghan pasimokė ir įsidėmėjo vieną svarbią pamoką - prie klasikinio tipo suknelių ar sijonų ilgaauliai retai kad tinka, vertėtų rinktis elegantiškus, rafinuotumą pabrėžiančius vakarinius batelius, geriausia aukštakulnius.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Gražuolė Meghan pamažu tapo pirmo ryškumo žvaigžde pramogų pasaulio vakarėliuose. Tuo metu atidžiai mados tendencijomis sekusi Meghan tikriausiai ir pati pasijuoktų iš savo tuometinio sijono pasirinkimo bei... fotografavimosi pozos. Nugarą ištiesti, galvą pakelti ir nesusigūžti!


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Garsiajame seriale Kostiumuotieji (Suits) vaidinusi aktorė kaipmat sužibėjo rafinuotumu ir pamėgo dalykišką aprangos stilių. Jauna, nuostabiai graži ir talentinga - tokia Meghan - 2013 metais.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Plaukus pasitamsinusi Meghan 2013 m. žurnalo People gimtadienyje. Puikus, moteriškas stilius, tiesa?


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Grožio klaidos būdingos net atsakingiausioms. Tamsaus gymio Meghan kiek persistengė, panaudojusi per daug tamsinančios maskavimo priemonės ar pernelyg dažnai besimėgaudama soliariumo lempomis. Džiugu, jog šiuo metu ji vėl grįžo prie natūralumo tendencijos.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Ar matyti, kaip keičiasi Meghan aprangos bei makiažo stilius? Meghan 2015 metais. Juoda, klasikinė, akies nerėžianti suknelė ir nuostabi figūra - aktorė atrodo daug geriau už šokiruoti mėgstančias įžymybes.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


2016 m. - įspūdingiausi metai Meghan gyvenime. Klestinti karjera, susipažinimas su princu Harry ir tolimesnis mylimos veiklos tęsimas. Aktorė rodosi brandi, spinduliuojanti moteriškumą bei pasižyminti išmintimi.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


2017 m. stilius. Meghan neprarado stiliaus pojūčio ir, regis, perduos jį ateities kartai.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


2018 m. Meghan santykiai su princu Harry įgavo pagreitį, o gražuolės stilius įgavo rafinuotumo. Užmezgus santykius su Harry, Meghan teko dalyvauti oficialiuose renginiuose, todėl jauna moteris kardinaliai pakeitė savo stilių.


Meghan Markle ir princas Harris
Meghan Markle ir princas Harris
Vida Press2019 m. - gražiausi metai Meghan gyvenime. Vaikelio besilaukianti Meghan spinduliuoja vidine ramybe ir renkasi šviesios suknelės ir pilkšvo palto duetą.Meghan Markle
Meghan Markle
Vida PressRetai kada viešumoje po vaikelio gimimo matoma Meghan 2020 m. kartu su princu Harry pasirodė viename oficialių renginių. Juodą klasikinę suknelę pasirinkusi Meghan dar kartą įrodė, kaip puikiai įvaldė klasikinį stilių.


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis