7 stiliaus tendencijos, kurias diktuoja Rytų Azijos stileivos

Pietų Korėja - šioje šalyje gimsta daug naujovių, kurios greitai pasklinda po pasaulį, o žmonės mielai jas priima. Pietų Korėja garsėjo savo puikiomis kosmetikos ir kūno priežiūros priemonėmis, po kiek laiko sužinojome ir apie K-pop muzikos kultą, na o dabar, atėjo metas mados tendencijų laikotarpiui.

Turbūt daugelis net nepastebime, kiek įvairiausių mados tendencijų esame pasiskolinę iš Pietų Korėjos ar iš kitų Rytų Azijos šalių, ir kiek dar galėtume pasisemti naujovių, kurios papuoštų mūsų stilių. Azijos šalių stileivos skleidžia žinią, jog visi turi rengtis spalvotai, derinti daug detalių ir nebijoti išskirtinumo. Taigi ko mus moko korėjiečių stileivos?


Languoti marškiniai


Dažniausiai per dideli, tarytum iš vaikino spintos pasiskolinti marškiniai, nuolat matomas aprangos elementas korėjiečių aprangoje. Marškiniai gana dažnai atlieka ,,švarkelio‘‘ funkciją ir būna derinami prie paprastų baltų marškinėlių ar kitų paladinių. Jei norite neįdėti per daug pastangų kuriant įvaizdį, bet tuo pačiu atrodyti gerai – šie marškiniai kaip tik Jums.


Kepurės


Kepurės – itin populiarus aksesuaras Pietų Korėjoje. Galite išvysti įvairiausio stiliaus galvos apdangalų, nuo paprastos kepurės su snapu iki vadinamųjų žvejo kepurių. Užsukus į korėjiečių influencerių Instagram profilius tikrai rastumėte bent kelis patikusius derinius su kepurėmis.


Grandinės


Ši detalė tapo populiari visame pasaulyje. Grandinės dominuoja visur – kaklo papuošalai, auskarai, diržai ar grandinės įvertos į džinsus ar kitas kelnes. Taip pat jos dažnai naudojamos kaip kūno diržas. Šis aksesuaras puikiai tiks merginoms mėgstančioms punk stilistiką bei toms, kurios mėgsta naudoti daug detalių savo deriniuose.


Ryškios spalvos


Nevenkite ryškių spalvų ir drąsiai tarpusavyje derinkite ryškius, kontrastingus rūbus. Kuo daugiau spalvų – tuo geriau. Derinkite ir skirtingus raštus, jokių stiliaus taisyklių nėra. Tai puikus metas pasireikšti jūsų fantazijai.


Detalės


Įvairius galvos papuošalus, segtukus, žiedus, auskarus, saulės akinius, rankines ir visus kitus aksesuarus drąsiai galite dėvėti kartu. Kuo daugiau skirtingų detalių, tuo geriau. Pasakymo too much čia tikrai nėra.Oversized


Oversized tendencija vyrauja ir Rytų Azijos šalių madoje. Įvairios bomber stiliaus striukės, paltai, džemperiai, marškinėliai ar dideli švarkai yra ypač populiarūs. Smulkutės Azijos šalių merginos nevengia per didelių rūbų, o šią tendenciją matome ir visame pasaulyje.

Juosmens rankinė arba fanny pack


Ši stilinga rankinė jau kuris laikas vyrauja mados topuose ir jau užleidžia vietą naujoms rankinių tendencijoms, tačiau azijietės dar vis noriai jas nešioja ir atrodo tikrai puikiai. Juk stilius susijęs ne vien su tendencijomis, kam pamiršti puikią derinio detalę, jeigu galite ją priderinti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis