Pagaliau Kalėdos: pristatoma „House“ šventinė kolekcija

Artėja atostogos ir gražus šventinis laikotarpis, o kartu su juo linksma sumaištis ir Kalėdų šurmulys. Kaip neišprotėti ir nepavargsti nuo šventinio pasiruošimo? Laimei naujoji prekės ženklo „House“ žiemos kampanija ateina į pagalbą! Joje žingsnis po žingsnio pasakojama, kaip reikia pasiruošti šventėms ir kaip susikurti tinkamą nuotaiką.

Pradėkime nuo pradžių! Norėdami sukurti tinkamą atmosferą, jums reikės eglutės, lempučių, žaisliukų ir klasikinių kalėdinių megztinių iš naujos „House“ kolekcijos. Šventinis pasiruošimo šūkis – nebereikia nuobodžiauti! Tai spalvotų kojinių metas, kurios yra tiesiog privalomos kiekvienam kalėdiniam įvaizdžiui ir, kurias būtina mūvėti kepant imbierinius sausainius.


Jei norite savo šventėms pridėti šiek tiek žvilgesio, rinkitės megztinį su židinio funkcija ar kitus modelius su žėrinčiais elementais, kurie tikrai bus nepakeičiami šio laikotarpio atributai. Be stilizuotų megztinių „House“ šventinėje kolekcijoje rasite daug linksmų marškinėlių su filmų ir animacinių filmukų personažais. Karščiausia naujiena – megztinių rinkinys visai šeimai. Toks įvaizdis leis dar labiau pajusti Šv. Kalėdų dvasią ir kartu leisti jaukius vakarus geriant arbatą. O kokios šventės be dovanų? „House“ siūlo pasižvalgyti po paruoštą dovanų gidą. Net maža, tačiau iš širdies įteikta dovana, pradžiugins visus nepaisant jų amžiaus. Nepamiršti liko ir jūsų keturkojai draugai Šventinis kostiumas paruoštas ir jam!

Visa „House“ kalėdinė įvaizdinė kampanija artima retro stilistikai ir 80 -ųjų amerikiečių madai. Iliuzija į jaunos šeimos pasiruošimą Kalėdoms atsikartoja tiek nuotraukose, tiek ir šmaikščiame video filmuke.

Gražių artėjančių švenčių laukimo ir dosnaus Kalėdų Senelio.Kalėdinės kolekcijos katalogą rasite ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis