5 patarimai, kaip apsipirkinėti dėvėtų drabužių parduotuvėse norint rasti stiliaus „perliukų“ 

Dėvėtų rūbų tema – senai nebe tabu. Apsilankyti dėvėtų drabužių parduotuvėje yra taip pat įprasta, kaip užeiti į populiarią greitosios mados parduotuvę. Dėvėtų rūbų parduotuvėse galime įžvelgti ko gero tik pliusus: nedidelės kainos, platus pasirinkimas, išskirtinis asortimentas bei idėjų platybė. Be to, bene didžiausia nauda – seno rūbo prikėlimas antram gyvenimui, kuris skatina gamtos tausojimą.

Stilingosios mados tinklaraštininkės ir nuomonės formuotojos drąsiai vilki dėvėtus drabužius ir tai skelbia pasauliui bei sekėjams. Netgi įžymybės, tokios kaip Hailey Bieber, Madison Beer, Miley Cyrus savo garderobe turi keletą vintažinių perliukų. Galima teigti, kad dėvėtų rūbų parduotuvės šiuo metu tikrai madinga, na, o jose apsilankyti tikrai verta. Tačiau, kaip nepasimesti tarp tokio didžiulio asortimento ir išsirinkti tai, kas Tau būtų geriausia? Jei nuvykę į dėvėtų drabužių parduotuvę pasimetate ir nežinote nuo ko pradėti, šis straipsnis būtent Jums!


Žinokite ko tiksliai norite


Vienas iš svarbiausių patarimų prieš einant apsipirkinėti dėvėtų rūbų parduotuvėse – žinoti kokiais rūbais ar aksesuarais norite papildyti savo spintą. Tarp tokios galybės drabužių pasimestų turbūt visi, todėl svarbu žinoti į kokius skyrius eiti, o kuriuos geriau praleisti. Taip sutaupysite ir laiko, ir tuo pačiu padidės tikimybė, kad rasite tai, ko Jums tikrai reikia.

Pamirškite lytį


Nebijokite užeiti ir į vyrų skyrių, nes ten laukia tikri atradimai. Įvairūs marškinėliai, švarkai, megztiniai ar marškiniai – būsite maloniai nustebintos pasiūlymų įvairove. Jei mėgstate ,,oversized‘‘ tipo rūbus, tiesiog privalote užsukti į vyriškų rūbų skyrių.


Įkvėpimo ieškokite pas nuomonės formuotojus ar tinklaraštininkus


Stilingieji nuomonės formuotojai savo profiliuose dažnai dalinasi kur pirko ar iš kur gavo dėvimus drabužius. Neretai jie būna ir vintažiniai, jau panaudoti rūbai. Būtent iš tokių nuomonės formuotojų paskelbtų nuotraukų galite pasisemti idėjų ne tik ką panašaus galite nusipirkti, bet kaip derinti rūbus, kuriuos įsigijote dėvėtų rūbų parduotuvėse.


Apsispręskite ar tikrai reikia


Tarp tokio didžiulio asortimento pasimesti tikrai nesunku. Jums gali atrodyti, kad reikia visko, nors taip tikrai nėra, todėl labai svarbu išlikti budriai ir pirkti tik tuos drabužius, kuriuos žinote, kad tikrai nešiosite. Apmąstykite prie ko derinsite, ar tikrai patinka ir tinka. Nepasiduokite mažai kainai, kadangi nereikalingų rūbų, kurie guli spintoje nenešiojami, Jums tikrai nereikia.

Žinokite geriausias dėvėtų rūbų parduotuves


Tokio tipų parduotuvių yra be galo daug, tačiau ne visų asortimentas gali nustebinti. Žinoma, niekada nežinosite ką galite rasti ir netikėčiausiuose taškuose, bet visgi kai kurios parduotuvės gana dažnai siūlo įdomesnes ir geresnes prekes. Patarimas: stenkitės rūbų ieškoti miesto centro dėvėtose drabužių parduotuvėse arba atvirkščiai – tolimesniuose rajonuose. Miesto centre galite rasti įdomesnį asortimentą, tačiau visi neišpirkti ,,perliukai‘‘ būtent lieka kitame miesto gale.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis