5 stilingosios skandinavės, užvaldžiusios „Instagram“ 

(1)

Jau kuris laikas Instagram paskyroje karaliauja mados ,,influencerės‘‘ (nuomonės formuotojos). Per pastaruosius metus mados turinio kūrėjos, pakeitusios požiūrį į pasaulio tendencijas bei madą, patyrė įvairių pokyčių, kurie suformavo dabartinį požiūrį į Instagram nuomonės formuotojas. Tam įtakos daug padarė skandinavės ,,influencerės‘‘, kurios per paskutinius kelerius metus patyrė didžiulį šuolį mados pasaulyje bei po truputį užvaldė ne tik Instagram, bet ir pasaulio madą.

Skandinavės siunčia žinutę, kuri tarytum sako: ,,man nesvarbu kaip aš šiandien atrodau, bet jaučiuosi gražiai ir gerai‘‘. Jos nesilaiko sukurtų mados standartų ir pačios kuria savas taisykles, dėvėdamos įvairaus kirpimo, vyriškus, per didelius drabužius, bet tuo pačiu metu atrodo elegantiškai ir moteriškai. Jos kuria savas tendencijas, kurias parodo pasauliui ir mados sekėjai jas kopijuoja.


JOSEFINE H. J


@josefinehj 827 tūkst. – Danija


Viena populiariausių skandinavių mados turinio kūrėjų, netrukus surinksianti 1 milijoną sekėjų Instagram paskyroje. Šiuo metu turinti savo prekinį ženklą H. J. MUSE ir pradėjusi bendradarbiavimą su tokiais aukštosios mados prekiniais ženklais, kaip: Valentino, Bottega Veneta, Jimmy Choo ir kitais. Mergina pakeitusi požiūrį į madą Instagram‘e – taip apie ją atsiliepia paskyros vartotojai. Kartu paprasta, bet ir labai elegantiška, Josefine dažniausiai dėvi ,,oversized‘‘ ar net vyriško tipo drabužius, derindama juos su aukštakulniais ir atrodo tikrai pritrenkiančiai.

MATILDA DJERF


@matildadjerf 714 tūkst. – Švedija


Modelis, blogerė bei influencerė keri Instagram’ą savo paprastumu ir mielumu. Tobulus plaukus turinti Matilda mėgsta pasidalinti patarimais kaip išgauti kerinčias garbanas ar tobulą natūralų makiažą. Jos ,,go to’’ įvaizdis – dažniausiai ryškios spalvos, lengvos suknelės arba vintažiniai, grafiniai marškinėliai, derinami su džinsais.
FREJA WEWER


@frejawewer 244 tūkst. – Danija


Visišką natūralumą spinduliuojanti (propaguojanti) Freja atrodo paprastai, bet tikrai neprastai. Jei nori pasisemti ,,kietos merginos‘‘ įkvėpimo įvaizdžiui, jos profilis būtent tau. Atrodo, kad ši mergina nekoreguoja savo publikuojamų nuotraukų Instagram profilyje ir kelia jas tą pačią sekundę, kai tik įamžina. Tiesa tai ar ne, ji žino tik pati, bet tai priduoda nenuginčijamo išskirtinumo. Balenciaga – jos mėgstamiausias aukštosios mados prekinis ženklas, tai atsispindi jos aprangos deriniuose bei drabužiuose.

IDA SJUNNESSON


@idasjunnesson 147 tūkst. – Švedija


Ida sparčiai augina savo sekėjų skaičių rodydama nepriekaištingą įvaizdį. Šviesūs plaukai ir tobuli veido bruožai kaip mat patraukia akį, bet tai dar ne viskas. Išskirtinį stiliaus pojūtį turinti mergina rengiasi neutralios spalvos rūbais ir skleidžia visiems žinomą skandinavišką minimalizmą. Juoda, balta, kreminė, pilka – jos mėgstamos spalvos.HANNA SCHÖNBERG


@hannaschonberg 145 tūkst. – Švedija


Keliautoja ir romantikė, be proto įsimylėjusi vandenyną – taip save pristato Hanna. Pozityvu spinduliuojanti mergina dažnai dalinasi mintimis apie meilę sau, pasitikėjimą savimi ir savo kūnu. Jai patinka improvizuoti spalvomis: labai ryški – neoninė, arba visiškai balta ar juoda. Dažniausiai galite pamatyti dėvint nuo galvos iki kojų baltą ar juodą drabužių derinį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis