Stilingiausios rudens sezono spalvos: vyrauja viena ypatinga spalva

Sulaukėme šaltojo sezono, tad pats laikas apžvelgti populiariausias šio sezono spalvas ir, žinoma, atnaujinti savo garderobą!

Tekstą paruošė Kazimiero Simonavičiaus Mados industrijų studentė Agnė Nasevičiūtė


Madų tendencijų įstatymų leidėjas, spalvų institutas „Pantone“, kaip ir kiekvienais metais skelbia sezono spalvą. Prieš metus, 2018-aisiais karaliavusi ryškiai violetinė spalva užleidžia vietą naujai lyderei – koralinei.


Koralinė spalva mums suteiks neblėstančio optimizmo, bei džiaugsmo šaltomis dienomis. Norinčios išreikšti savo drąsą ir ryžtą galite rinktis koralinės spalvos “total look” įvaizdį, kai visame derinyje dominuoja ta pati spalva. Taip pat ši spalva puikiai dera su geltonos, rausvos, raudonos, smėlio ar mėlynos spalvos atspalviais. Ją nesunku pritaikyti prie bet kurios šių metų spalvos.


Populiariausios spalvos ir jų deriniai


Netgi 12 populiariausių, ateinančio sezono spalvų, kai kurios iš jų jau seniausiai vyrauja mūsų spintų lentynose, todėl jų atsikratyti dar nereikėtų, nes tikrai dar spėsime panaudoti. Kiekvienoje iš palečių surandame spalvą, bei tos spalvos atspalvį. Norėdamos paįvairinti apsirengimą, galite rinktis ryškesnės spalvos aksesuarus, tačiau aprangą stenkitės pasirinkti su sąveikaujančių spalvų atspalviais.Šį sezoną madingos spalvos
Šį sezoną madingos spalvos
PanelėŠį sezoną madingos spalvos
Šį sezoną madingos spalvos
PanelėVisada madingos spalvos


Jeigu nemėgstate daug eksperimentuoti, siūlau rinktis patikrintas klasikines spalvas. Karališkoji tamsiai mėlyna - tai bendravimas, kantrybė, taktika. Pilka spalva - klasika, kuri niekada nenuvils savo žavesiu. Smėlio spalva panaši į žmogaus odos spalvą, todėl ji dera prie bet kurios spalvos, na o chaki spalvos atspalviai visada tiks poilsiui, laisvalaikiui, ramiam darbui, nes žemės atspalvių tonai visuomet siejasi su vidine ramybe bei susikaupimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis