5 madingiausi rudens sezono paltai

Atėjo metas, kada norime ar nenorime, bet turime keisti savo lengvuosius vasariškus švarkelius į šiltus paltus, nes už lango vis labiau spaudžia šaltukas. Kuo toliau tuo dažniau madistės vietoje rudeniškų lietpalčių renkasi storesnio audinio paltus dar nesulaukusios net žiemos sezono. Bet juk sutiksime su ta mintimi, jog kiekvienai malonu apsirengti šiltą, storą paltą žvarbų rytą skubant į universitetą, darbą ar pasimatymą. Tad apžvelkime kokį paltą turėtų turėti kiekviena mergina savo spintoje šį rudenį.

Tekstą paruošė Kazimiero Simonavičiaus Mados industrijų studentė Miglė Bivainytė.


Leopardo raštas dar niekur nedingo!


Vis dar karaliaujantis gyvūnų raštas užsiliko dar ir šį rudenį. Pernai įsigytą leopardo rašto paltuką gali drąsiai traukti iš spintos ir šiemet. O kas dvejojo pirkti pernai metais, gali išsklaidyti savo abejones šį rudenį. Džiugu, jog daugelis dizainerių vis atsisako natūralaus kailio ir vietoj jo renkasi dirbtinį. Tad įsigijusi būtent dirbtinio plauko paltą prisidėsi prie tvarios žemės išsaugojimo. Jeigu tau jau šiek tiek pabodęs leopardo raštas, gali rinktis zebro, karvių kailio imituotus raštus. Tai taip pat madinga šį sezoną.


Odė ilgam paltui


Atrodo ilgi paltai madingi ne pirmą sezoną, tačiau šiemet jie atrodo dar labiau prailginti. Stebint šių metų madų pasirodymus, kuriuose pristatomos 2020 metų rudens tendencijos, galime išvysti net siekiančius kulkšnis. Rusvų, pilkų atspalvių paltai jau šturmuoja parduotuvių lentynas. O smėlio spalvos ilgas paltas tai neužmušama klasika, kurią gali rengtis tiek kasdienai, tiek ypatingai progai prie puošnios suknelės.

Spalvos į trasą


Čia turėtų suklusti merginos, kurios nebijo eksperimentuoti. Jeigu nori išsiskirti iš pilkos masės, būtent dabar pats metas. Paltas gali būti tiek vienos spalvos, tiek margaspalvis. Na, o pagalvojus, kokią spalvą rinktis, čia jau prasideda pačios Tavo pasirinkimas ir fantazija. Nes juk sutiksime, jog spalvų ir atspalvių pasaulyje yra labai daug, o konkrečios vienos rudeniškos spalvos nėra. Beje, jeigu nebijai suklysti, gali rinktis ne tik skirtingas spalvas, bet ir suderinti skirtingų faktūrų audinius.
Mylinčios klasiką


Jeigu dar nesinori atidėti lietpalčio į spintą ir mėgsti rengtis ne taip šiltai, puikus sprendimas yra odinis pašiltintas lietpaltis. Odos tekstūra gali būti įvairiausia, nuo klasikinės matinės iki blizgios. Dėvint tokį paltą ir priderinus keletą aksesuarų, pavyzdžiui beretę ar didelį šalį, gali pasijusti lyg tikra paryžietė. O išėjus į lietingą orą, nereikės sukti galvos, jog paltas sušlaps, juk nuo jo lietaus lašeliai tiesiog nubėgs.

Nenorinčioms pamiršti vasaros


Dar viena alternatyva, nenorinčioms pamiršti vasariškų drabužių – džinsinis švarkelis su kailiu. Šį drabužį galime drąsiai priskirti prie rudeniškų paltų gausos, nes tai taip pat labai madinga šį sezoną. Dažnai galime pamatyti būtent šiuos švarkelius dėvinčius medkirčius atšiauraus sezono kraštuose, tad tai puikiai tiks ir mūsų lietuviškiems orams. Džinsiniai švarkeliai gali būti ne tik trumpi, bet ir ilgesni, o spalvos nebūtinai turi būti klasikinio mėlyno atspalvio.

2020 metų rudens sezonas žada įvairovę. Nebijokite šalto oro ir rudenį sutikite madingai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis