Pagrindinės rudens sezono mados tendencijos: štai, kokios spalvos vyraus

Ruduo - šaltasis sezonas, kuriuo metu, neatsižvelgiant į oro sąlygas, galime sužibėti bei atrasti kuo daugiau įdomesnių stilingų derinių. Norite atrodyti nepriekaištingai?! Derinkite daugiausiai 2-3-jų panašių spalvų atspalvius. Rinkitės aprangą, kuri geba išryškinti pačias gražiausias Jūsų kūno formas. Ruduo - spalvingiausias metų laikas, kuomet galime išreikšti save įvairiausia spalvotyra, tad pirmyn, nebijokite būti pastebėta ir įvertinta! Pasipuoškite naujausiomis šio sezono tendencijų spalvomis!    

Patarimais dalijasi Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijos studentė Agnė Nasevičiūtė

                             

Ryškiai raudonos spalvos atspalviai!


Toks apsirengimas yra neįtikėtinai drąsus, pasiryžusioms suspindėti, moterims! Raudona visais laikais išliks aistringiausia spalva, tad su šia spalva mūsų pačių pasitikėjimas visuomet juda viena ir ta pačia kryptimi!              

Raudonos kelnės (trumpesnės), šilkinė balta palaidinė, raudonos spalvos atspalvių švarkelis bei avalynė ir štai Jūs jau dienos karalienė! Jaučiatės bei atrodote nuostabiai!         View this post on Instagram

Style @yasminrobert ❤️

A post shared by Zara Streetstyle (@zara_streets) on
View this post on Instagram

#Zara suit @paolaturani ❤️

A post shared by Zara Streetstyle (@zara_streets) on


Smėlio spalva!


Ji išties šiuo metu laikoma stilingiausia spalva. Taip pat dalykiška, moteriška, su ja galite atrodyti nepriekaištingai tiek laisvalaikiu, tiek darbo metu. Įvairūs dizaineriai beveik visuomet šią spalvą panaudoja savo kolekcijose. Į savo spintą įtraukite kuo daugiau smėlio spalvos drabužių ir tuo tikrai nepasigailėsite! Kelnės ar sijonas, švarkelis, kombinezonai, kostiumėliai, smėlio spalva kiekvieną žmogų padaro nepriekaištingu bei akį traukiančiu objektu!         View this post on Instagram

1, 2 or 3? @vogue.story ⚡️

A post shared by Zara Streetstyle (@zara_streets) onView this post on Instagram

Style @cellajaneblog 💛

A post shared by Zara Streetstyle (@zara_streets) on
Visų laikų stipriausia, populiariausia spalva - juoda!


Štai Jums klasika, visur ir visada tinkanti spalva, derinkite juodą su įvairiais aksesuarais ir atrodysite pritrenkiančiai. Dar vienas labai didelis šios spalvos privalumas, kad ji optiškai padailina kūno linija ir padaro lieknesnes.

Kostiumėliai, kelnės, megztiniai, švarkai, palaidinės, avalynė ir visa kita juodos spalvos apranga prisitaiko prie kiekvienos dienos, kad ir ką bedarytumėte, ar kur eitumėte ji yra solidžiausia ir atrodo stulbinančiai.                

Madingi žmonės nebijo eksperimentuoti, būti pastebėtais bei įvertintais. Drąsa bei savirealizacija leidžia mums atsiskleisti pačiomis gražiausiomis spalvomis, nebijokite savęs išreikšti stiliuje, nes kaip atrodome taip ir jaučiamės! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis