Selena Gomez po ilgo laiko pasirodė viešumoje: pasirinkta apranga kai ką suglumino (FOTO)

Išvysti JAV atlikėja, jaunimo numylėtinę Seleną Gomez viešumoje nėra taip paprasta. Šiandien įžymybė labiau koncentruojasi į savęs realizavimą bei tobulinimą, o ne į tai, kaip kuo puikiau pasirodyti prieš paparacius.

Iš draugės namų Los Andžele išėjusi Selena apsirengė itin paprastai - platūs, skylėti melsvi džinsai ir juoda palaidinė. Pagrindiniu merginos aprangos akcentu tapo tai, jog Selena nesegėjo liemenėlės ir atrodė taip, tarsi ką tik prabudo, čiupo po ranka pasitaikiusius drabužius bei išėjo į gatvę. Nors atrodė kaip visuomet žavinga, konservatyvesnius tokia Selenos apranga kiek suglumino. Daugelis klausė: Selena liemenėlės nesegėjo, nes norėjo jaustis komfortiškai, o gal toks elgesys apgalvotas?


Kaip bebūtų, neatrodė, jog Selena varžosi prieš paparacius - drąsiai žingsniavo pro juos ir nesibaimino, jog šie įamžins ją nesegint liemenėlės. Rodos, prieš kameras Selena trokšta atrodyti vis paprasčiau ir paprasčiau. Kaip vertini Selenos kasdieninę aprangą - galbūt ne visuomet įžymybės turi atrodyti taip, kaip žengdamos raudonuoju kilimu?


View this post on Instagram

Sel's today out and about in Los Angeles, California. ~✨@selenagomez #selenagomez #selenagomezstyle #selenagomezfan #selenagomezlove #selenagomezfp #selenagomezforlife #like #follow #selenalove #selenaselena #gomez #taylorswift #ourselenagomez #loveyourself #naturally #revival #jesus #selenaonly #selenathebest #selena #selenators #selenaylosdinos #selenag #selenator #selenation #selenagomes #selenaq #selenagomezsexy Tags - @selenagomez @giuliacalcaterra @selenagomezecu2.0 @taylorswift @justinbieber @selenagomez.iam @instagram

A post shared by Selena Gomez (@dailygomeznewz) on

View this post on Instagram

Selena visiting a friend yesterday

A post shared by Selly (@myonlygirlsel) onParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis