10 patarimų, kaip greitai ir taupiai atnaujinti pabodusį stilių

Kiekviena mergina nori atrodyti nepriekaištingai ir turbūt ne paslaptis, kad daugelis stengiasi neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų. Tačiau ar susimąstome, jog gerai atrodyti galime susikurdamos savo individualų įvaizdį be didelių pastangų ir begalės išlaidų?

1. Plačiai atverk drabužinės duris ir pasistenk įžvelgti, kokios aprangos detalės, spalvos ir raštai dominuoja tavo garderobe.


2. Apsispręsk, kokio rezultato sieksi.


3. Atsisakyk retai dėvimų drabužių. Jie tik užima vietą ir bus geriau jei atsikratysi jų tuoj pat!


4. Atsimink, jog geriau turėti kelis geros kokybės ir tau tinkančius drabužius negu daugybę spontaniškai įsigytų daiktų.


5. Jokiu būdu nekopijuok stiliaus ikonų ar geriausios draugės. Pirk tik tuos drabužius ir aksesuarus, kurie atitiks tavo charakterį, derės prie išvaizdos ir be abejo suteiks tau unikalumo. Turi apsispręsti, ką dėvėdama jautiesi geriausiai.


6. Nešvaistyk pinigų firminiams drabužiams. Galbūt tavo stilių pagyvins vintažinė suknelė įsigyta dėvėtų rūbų parduotuvėje?


7. Nori radikalių pokyčių? Neskubėk! Bus geriau, jei į savo įvaizdį pamažu ‚,įsileisi‘‘ naujus atspalvius ir išskirtines detales.


8. Nebijok improvizuoti ir visada pasitelk savo fantaziją.

9. Skirk daugiau dėmesio aksesuarams. Turbūt daugelis sutiktų, kad nauji akiniai nuo saulės, senovinė rankinė ar rankų darbo sagė padės lengvai pasikeisti.


10. Kad ir kaip bebūtų gaila – nesame tobuli, todėl vertėtų rinktis aprangą, kuri pabrėžtų privalumus ir maskuotų trūkumus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis