Stilingiausius pavasario batelius išvysk pirma (FOTO)

Kaip žinia, mada prasideda nuo svajonių (ne nuo batų), tačiau savaime aišku, jog svajoti lengviau sekasi apsiavus stilingais, žaviais ir nuotaiką kaipmat pakeliančiais bateliais.

Jeigu rimčiau – avalynė itin svarbus stiliaus įrankis, kartais tinkami batai ne tik pataiso laikyseną, tačiau ir bendrą įvaizdžio proporciją ir kompoziciją. Tad kokie batai karaliauja šį pavasarį ir kaip juos derinti?

Hello Kitty

Vadinamieji kitten heels (lietuvių kalba skambėtų kažkaip panašiai į – katytės aukštakulnius) pasižymi itin juokingu ir mažu kulniuku ir smailiomis, smalsiomis noselėmis. Nors tokie bateliais atrodo neįprastai, tikrai nebūtina rinktis labai drastiškai išreikto modelio varianto tiesiai nuo podiumų. Tiesiog atsižvelk į bendrą bato proporciją ir pritaikyk ją kasdienai. Beje, tokie batai gali atrodyti, kaip puiki alternatyva aukštakulnių vengiančioms merginoms, tačiau patikėk, šitas mažas, kuklus kulniukas reikalauja nemenkų vaikščiojimo aukštakulniais įgūdžių, mat būdamas toks silpnas ir nestabilus sukelia nemažai iššūkių juos pilotuojančiai merginai.

Katytės aukštakulniai žaviausiai atrodo prie griežtesnių, architektūriško silueto drabužių. Pats batelis riekalauja jam kontrastuojančio įvaizdžio, kitaip liksi užsidariusi į itin mielai juokingą, švelnios, kuklios mergytės kiautą.

Kitten Heels bateliai
Kitten Heels bateliai
Vida Press

„Katytes“ poruok su trumpintai džinsais, oversize odiniais švarkais, sarafanais ligi kulkšnių ir standensio audinio kulotėmis.

Kitten Heels bateliai
Kitten Heels bateliai
Vida Press

Beje, jeigu turi stambesnes, sportiškas blauzdas, kitten stiliaus aukštakulnius rinkis šiek tiek storesniu kulneliu.

Kitten Heels bateliai
Kitten Heels bateliai
Vida Press

Sena, gera platforma

Platforminiai bateliai nepalieka mados kūrėjų ramybėje. Jau ne pirmą sezoną jos vis pasirodo ir trumpam dingsta, tik tam jog ir vėl sugrįžtų! Šį pavasarį visoms stileivoms nušluostysi nosį su lygiapadžiais platforminiais bateliais. Sklando legendos, jog pado stoiu šį sezoną naudosimės kaip matuokliu skirtu nešiotojos drąsai išmatuoti.

Platforminiai bateliai
Platforminiai bateliai
Vida Press

Tokie bateliai įspūdingai atrodys avimi drauge su ilgomis suknelėmis, sijonais iki pusės blauzdų, o festivaliui ar karštai dienai mieste – drąsiai poruok ir su trumpais džinsiniais šortais.

Vida Press

Beje, visiškai lygūs platformų padai netinka pettite tipažo merginoms, mat gerokai trumpina kojas, tad jeigu gamta tave apdovanojo porcialianiniu Coliukės ūgiu, verčiau rinkis link kulno šiek tiek aukštėjančias platformas.

Platforminiai bateliai
Platforminiai bateliai
Vida Press

Vykit vykit, nepavykit

Bateliai šį pavasarį nusiteikę itin meiliai. Aplink blauzdas ir kulkšnis apsiviję raišteliais, dirželiais ir kutukais, tarsi stengiasi kuo arčiau prisiglausti prie šeimininkės. Juokas juokais, tačiau raišteliais ir dirželiais dekoruoti batai – must have šį sezoną.

Bateliai su raišteliais
Bateliai su raišteliais
Vida Press

Rinkis kokius tik nori, pagal savo skonį: tai gali būti elegantiški, mokyklinius sandalus primenantys bateliai, per keltį užsegami dirželiu, gali būti ir gladiatoriškos basutės, virvelėmis apsivijusios blauzdas, o gal balerinos puantus imituojanti grakšti avalynė?

Bateliai su raišteliais
Bateliai su raišteliais
Vida Press

Rinkis pagal skonį ir savo kojos tipą. Atsimink, jog blauzdas akcentuojantys raišteliai tinka tik ilgas kojas turinčioms merginoms, plonensi dirželiai – lieknina, o stambesni – akcentuoja (būtent akcentuoja, o ne stambina. Tad jei, pavyzdžiui, turi dailias, lieknas čiurnas ir nori jas pabrėžti – rinkis ties čiurna platesniu dirželiu užsegamus batus).

Bateliai su raišteliais
Bateliai su raišteliais
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis