3 stiliaus taisyklės pagal Emmą Watson (FOTO)

Apie Emma Watson pastarąją savaitę kalba visi – ginčyjasi ir sprendžia feministė ji ar ne, diskutuoja ar atviros fotosesijos dera jos teigiamoms vertybėms ir panašiai. Emma visiems atsako: aš nenoriu, kad apie tai, kas esu, spręstu kiti.

Norėčiau tai nuspręti pati. Valio! Juk būtent apie tai feminizmo planeta ir sukasi, tiesa? Apie pasirinkimo laisvę! Šią idėją, kaip ir kai kurias nuostabiosios Emmos stiliaus gudrybes drąsiai kopijuok.

Jauna elegancija

Elegancija dažnai siejama su branda ir karalienės Elžbietos konservatyviais kostiumėliais. Visgi yra ne visiškai taip. Elegancija visų pirma slypi laikysenoje, saikingame, tačiau gražiausius bruožus paryškinančiame makiaže ir architektūriškuose drabužių siluetuose. Emma puikiai įvaldžiusi jaunos elegancijos taisykles.

If you Love Emma, comment " I Love Emma ❤️ " and tag all your friends below ❤️❤️

A post shared by Emma Watson (@emmawatsonpost) on Dec 7, 2016 at 3:52am PST

Prie iš pažiūros nuobodžių kostiumėlių derina žudikiškus aukštakulnius, kartais apsieina ir be jų, juk valiūkiškumo įvaizdžiui gali suteikti ir jaunatviškai pašukuoti antakiai ,tiesa? Trumpai tariant – subtilumas įvaizdyje, pagrindinė Emmos stiliaus taisyklė.

Trijų daiktų taisyklė

Emmos Watson gerbėjai tikriausiai pastebėjo aktorės nenorą apsikrauti daugybe aksesuarų, skirtingų faktūrų ir drabužių sluoksnių. Paprastumas – raktas į eleganciją. Derink ne daugiau trijų drabužių vienu metu ir tik vienas tebūna spalvingesnis, raštuotas ar dekoruotas. Čia kaip sėkmingoje muzikinėje grupėje – harmonija kuriama kuomet vienas atlikėjas stebina vokaliniais balso viražais, o kiti – subtiliai pritaria.

today ✔️

A post shared by Emma Watson (@emmawatsonpost) on Oct 3, 2016 at 8:34am PDT

Prancūziška britė

Emos Watson kilmės šaknys – Prancūzijoje, tad aktorė sėkmingai derina pagrindines britiško ir prancūziško stiliaus taisykles. Londono klasika – odiniai švarkai, kiltuoti audiniai, storo, jūreiviško mezgimo megztiniai, pankrokiško įvaizdžio užuominos, rado saugią vietą Emmos drabužinėje.

happy bday to me! 😍🎂

A post shared by Emma Watson (@emmawatsonpost) on May 16, 2016 at 2:17pm PDT

Tačiau šiuos elementus grakštesniais paverčia monochrominiai, paryžietišką stilių primenantys derinimo būdai: odiniai švarkai švelninami elegantiškomis suknelėmis (taip, kad švarkas atrodytų tarsi paskolintas), stori, grubūs megztiniai – žaviomis klasiškai tiesaus silueto kelnėmis, o tamsus akių makiažas – prancūziškomis kasomis.

FOLLOW @moviepostsig

A post shared by Emma Watson (@emmawatsonpost) on Mar 26, 2016 at 6:04am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis