8 Naujųjų metų aprangos variantai: pavergs kiekvieną vaikiną

Turbūt jau svajojate apie nuostabią naktį, kai palydime senuosius metus ir sutinkame Naujuosius. Pasiruoškime tam tinkamai! Štai net aštuoni Naujųjų metų suknelės variantai, iš kurių nors vienas tau tiks tobulai. Be to, visi jie išryškins tavo figūros privalumus ir trauks vyriškosios lyties dėmesį:

Naujųjų metų naktis gali būti viena nuostabiausių akimirkų metuose, o pasirinkti tinkamą derinuką norisi kruopščiai, tiesa? Turime jums suknelių gidą Naujiesiems metams pasitikti!


1. Juoda maža suknelė. Klasikos niekas neaplenks! Nesuklysi šventei įsigijusi minimalistinę suknelę, juk tokią galėsi vilkėti ne kartą pačiomis įvairiausiomis progomis. Tereikia jai suteikti išskirtinumo netikėtomis detalėmis. Juoda suknelė kaipmat atgis, jei avėsi spalvingus batelius.View this post on Instagram

BLACK & GOLD DINNER 🖤✨ Buona serata! Abito @rinascimento_official #rinascimento #rinascimentogirls #beyourselfwithus #notonlydresses

A post shared by PAOLA TURANI (@paolaturani) on2. Raudona nėriniuota arba šilkinė suknelė. Gundančiam įvaizdžiui sukurti! Greičiausiai ne kartą girdėjai apie raudonos spalvos poveikį: ji merginoms suteikia magiško patrauklumo ir kaip magnetas traukia vaikinus. Būk drąsi ir pasipuošk raudona suknele.

3. Suknelė su nuogu pečiu. Jei niekada nedrįsai, Naujų metų šventė - puiki proga! Pečiai - labiausiai gundanti merginų kūno dalis, bent jau taip teigia didžioji dalis vyriškosios lyties atstovų.

4. Suknelė be petnešėlių. Tik būk atsargi, kad šokant pakėlus rankas, nepasimatytų visas tavo turtas... Vis dėlto tokia suknelė kuo puikiausiai pabrėžia viršutinę kūno dalį.

5. Su blizgučiais. Niekada nesuklysi, jei Naujųjų metų šventei pasirinksi blizgančią suknutę. Vis dar populiarios ir labai mėgstamos merginų sidabru, auksu, bronza ir kitais metalo atspalviais žvilgančios suknelės. Vilkėdama tokią spindėsi, trauksi aplinkinius it magnetas.


6. Ilga suknelė. Elegancijos viršūnė! Tiesa, tinka ne kiekvienai - mažesnio ūgio merginoms verčiau rinktis trumpesnes sukneles.

7. Laisva suknelė. Puikiai tiks šokiams! Su tokia suknele jausiesi nesuvaržyta, galėsi laisvai judėti ir atsiduoti šventei.


8. Atvira nugara. Dar vienas gundantis pasirinkimas. Ir nebereiks jokių aksesuarų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis