Mados kūrėjų patarimai, kaip švenčių sezonui rasti tobulą suknelę

Artėjant jaukiausioms metų šventėms ramybės neduoda ne tik dovanų paieška brangiems žmonėms, bet ir klausimai, kuo puoštis per nesibaigiantį darbo, draugų ar šeimos vakarėlių sezoną. Kaip rasti tobulą suknelę, kuri ne tik padėtų išsiskirti minioje, bet ir būtų patogi bei universali ir pritaikoma ne vienai progai?

Stiliaus idėjų švenčių sezonui ieškančioms moterims pataria žymios mados dizainerės, kuriančios išskirtines sukneles ypatingiausioms progoms ir lietuviško dizaino namai LOCALS.LT, po vienu stogu pristatantys kone visus žymiausius Lietuvos dizaino kūrėjus ir daugybę skirtingų spalvų, formų bei stilių suknelių, idealiai tiksiančių ir smagiam darbo vakarėliui, jaukiai vakarienei su šeima.


Nuo minimalizmo iki vakaro karalienės


Mados kūrėja Diana Paukštytė per šventes pataria susikurti kiek trapios ir ramios, bet gundančios, o kartais, rodos, žvilgsniu įžiebiančiančios smarkiausius gaisrus moters įvaizdį. Tokia moteris vieną minutę rašo eiles slaptame dienoraštyje, o kitą – įžūliai braukia suknelės šleifu šokių aikštelę.


„Lieku ištikima dramai. Ir visai nesvarbu, ar moteris pasirinks minimalistinio silueto, vienuolės abitą primenančią juodą suknelę, ar žėrinčiais žvynais siuvinėtą vakaro karalienės apdarą, noriu, kad abiem atvejais ji būtų dramatiška. Mano rūbai skirti neeilinėms asmenybėms – kūrybingoms ir ugningoms savo vidumi, laisvoms ir nepaisančioms standartų. Kokį drabužį bepasirinktų, mano moteris jausis kaip tikra vakaro karalienė,“ – pasakoja D. Paukštytė.Dianos Paukštytės suknelė
Dianos Paukštytės suknelė
Organizatorių archyvasDianos Paukštytės suknelė
Dianos Paukštytės suknelė
Organizatorių archyvasDizainerė stengiasi kurti įvairiems skoniams ir įvairioms progoms, todėl jos suknelės yra universalios, o siluetai – nuo tiesių iki pūstų. „Be abejo, per Kalėdas norisi jaukumo, todėl tradiciškai naudojau ir daug šildančios vilnelės. Nors ji atrodo lengvutė ir vizualiai moterį tarsi įvynioja į minkštą jaukų voką, vienos ypatingos suknelės, kuriai panaudojome kelis metrus vilnelės, svoris siekė penkis kilogramus. Bet koks malonumas žiemos šventes pasitikti pasipuošus būtent ja – ne tik elegantiškai, bet ir šiltai! Juolab kad tokia suknelė visiškai nekaitina kūno, tad drąsiai galima sėstis prie žvakių šildomo šventinio stalo,“ – pasakoja dizainerė.


Elegancija ir moteriškumas


Subtilumo gerbėjos neprašaus pro šalį pasirinkusios paprastumu, bet ir puošnumu žavinčias „Undress“ sukneles. Dailios ir elegantiškos, svajingos ir prabangios, jaukios ir patogios – kolekcijos išskiria suknelių, jų spalvų ir formų įvairove, tad tai puikus pasirinkimas ir kasdienai, ir ypatingiausioms progoms.


„Visų pirmą reikia išsirinkti drabužį, kuris labiausiai tiktų pačiam žmogui. Jis turi jaustis patogiai ir savimi. Šventėms galioja puošnumo kriterijus, norisi puoštis drabužiais, kurie tave tarsi šiek tiek kilsteli virš kasdienybės, leidžia pasijusti ypatingu, todėl aš siūlyčiau rinktis midi suknelių ilgį. Jos puošnios ir labai elegantiškai atrodo prie aukštakulnių batelių. „V“ formos iškirptė priekyje – šiek tiek atidengia, bet labai subtiliai. Idealus pasirinkimas – juoda suknelė. Ji amžiams liks spintoje ir ištikimai tarnaus tada, kai nežinai kuo puoštis, bet idealiai tiks įvairioms progoms – nuo Kalėdų iki gimtadienio ir kitų švenčių,“ – pataria dizainerė Ana Savicka.Universalumas


Aštri mada su švelniu prancūzišku prisilietimu – taip pristatomas lietuvių dizaino prekės ženklas „Le SLAP“. Jų kuriamos suknelės puikus pasirinkimas ruošiantis Kalėdiniam periodui, kai norisi išsiskirti, bet tuo pačiu ir jaustis patogiai bei puoštis ta pačia suknele ir ateityje.„Le SLAP“ kūriniai
„Le SLAP“ kūriniai
Organizatorių archyvas„Le SLAP“ kūriniai
„Le SLAP“ kūriniai
Organizatorių archyvas„Ribų nesame nubrėžusios sau, tad jų nebrėžiame ir savo klientėms. Kuriame moterims, merginoms, kartais ir vyrams – visiems, kurie nori būti stilingi, išsiskirti iš minios ir įgauti pasitikėjimo savimi tam neskiriant daug laiko. Šie kūriniai – universalūs, todėl, net vilkėdami tą pačią suknelę galite atrodyti vis kitaip. Pavyzdžiui, su ta pačia suknele į darbo vakarėlį galite eiti su aukštakulniais ir būti itin puošni, o susitikimui su draugais pasirinkti baikeriškus batus ir jau atrodyti puošniai, bet daug kasdieniškiau,“ – pasakoja prekinio ženklo kūrėja Vaida Vaičiulienė.


Įvaizdžiui pagardinti – aksesuarai


„Šventinį įvaizdį padės susikurti ir tvarią madą, įkvėptą pačių moterų ir jų grožio, kuriančio prekės ženklo „Flow“ suknelės. Taip pat ką tik pristatytos neformalesnio stiliaus „2ru2ra“ naujausios kolekcijos suknelės, išsiskiriančios originaliais kirpimais.„2ru2ra“ suknelė
„2ru2ra“ suknelė
Organizatorių archyvasFlow kūrinys
Flow kūrinys
Organizatorių archyvasPatogios prabangos ieškančios svajonių suknelę ras „Sauths“ kolekcijoje. O radus tobulą suknelę įvaizdį sustiprinti padės stilingų aksesuarų pasirinkimas – nuo prabangių „Simona Samojauskaite Jewellery“ deimantais ar perlais puoštų papuošalų iki išskirtinių roplių odos rankinių, kurias pristato „Kartu“ ar žėrinčių delninukių,“ – pasakoja viena Inga Ramonienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis