Stiliaus nesėkmė: Taylor Swift renkasi drabužius, iš mados išėjusius prieš 10 metų (FOTO)

Nuginčyti muzikinio atlikėjos Taylor Swift talento neįmanoma - daugybę muzikinių apdovanojimų, tarp kurių daugybė Grammy, Billboard, MTV Music Awards statulėlių, o kur dar muzikos kritikų liaupsės dėl jos unikalaus balso ir gebėjimo prikaustyti publiką.

Taylor - talentinga muzikantė, tačiau stiliaus sferoje ji nėra pati stipriausia. Jos pasirodymai ant raudonojo kilimo ne kartą buvo viešai sukritikuoti, nes Taylor dažnokai pasirenka aprangą, kurią būtų galima apibūdinti tik taip: nei į tvorą, nei į mietą.

Ir vakarykštis Taylor pasirodymas viešumoje, kai ši išėjo iš savo namų Los Andžele, nebuvo nepastebėtas. Mergina įvaizdžiui sustiprinti pasirinko tigrinės tematikos drabužius. Deja, Taylor neišmoko pamokos, jog su tigro raštais margintais drabužiais verta būtina atsargiai.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Tigrinį komplektuką - sijoną bei kuprinę Taylor priderino prie nėriniais dabintos palaidinės, originalios formos akinių bei blizgiomis detalėmis puoštų batelių. Nors susirinkę Taylor gerbėjai iš visų pusių fotografavo garsiąją įžymybę, net ištikimiausi fanai sumojo, jog kažkas šiame įvaizdyje ne taip.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Gali būti, jog Taylor ilgai nesvarsčiusi apsirengė tai, ką turėjo spintoje, vis dėlto renkantis aprangos derinį jai reikėtų prisiminti auksinę taisyklę: derinti privalu, jei nenorima prašauti pro šalį. Tigrinis raštas vienas įnoringiausių, o jo ir nėrinių derinys dažnu atveju pasmerktas. Žinoma, įžymybės irgi žmonės ir jie rengiasi taip, kaip nori, tačiau kai tave stebi milijonai, vertėtų prisiminti metų metų kartojamas mados taisykles.

Didžiulis mados nusikaltimas ar menka bėda - spręsti tik tau pačiai.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis