Karščiausia vasaros mados tendencija: kai kas tai laiko beprotybe (FOTO)

Šortukai - nepamainomas kiekvienos vasarotojos aksesuaras. Ypač šią vasarą, kai tikrai negalime skųstis šiltų dienų bei vakarų skaičiumi.

JAV, kur vasaros įprastai itin karštos, šortukai ne rekomenduojami, o tiesiog būtini - juk jie ne tik itin patogūs, bet ir užtikrinantys stilingumą. Labai retai kuomet prašaunama pro šalį pasirinkus džinsinius šortukus. Galbūt todėl JAV dizaino namai CIE Denim, atsižvelgdami į amerikiečių poreikius, sukūrė originalią džinsinių šortų liniją su intencija įtikti ir europiečiams.

Drabužių serijos vinis - apversto drabužio motyvas. Įsigijusi šortukus džiaugsiesi originaliu dizainu, mat šortai pasiūti atvirkštiniu būdu - šortukų kišenės matyti apačioje. Keisčiausia tai, jog šis, regis, neįprastas ir neretam net galintis pasirodyti nepatrauklus drabužis - be galo populiarus merginų gretose.

Norėdamos išsiskirti iš minios merginos jau puošiasi tokiais šortukais ir, kaip pačios teigia, sulaukia gausybės komplimentų. Juk originalus ir kūrybiškas požiūris į stilių visuomet vertinamas labiau nei nuobodus bei pilkas!

Na, tikrai ne visos tokios drąsios puoštis tokia vasaros detale, vis dėlto pasižvalgyti po originalias drabužių kolekcijas gali kiekviena:

@gemzb_ in the “El” reworked upside down shorts available now www.ciedenim.com. 📷 by @daniellealprin hair/makeup by @julietjane

A post shared by CIE Denim (@ciedenim) on Mar 9, 2018 at 9:24am PST

@alyssainthecity in the “Nancy” shorts

A post shared by CIE Denim (@ciedenim) on Jun 27, 2018 at 12:43pm PDT

@kidiament in the “El” upside down shorts

A post shared by CIE Denim (@ciedenim) on Jun 21, 2018 at 4:24pm PDT

@miralenko in the “Nancy” inverted shorts Stylist: @monzlapur.ny Photo: @makulopez Production: @dimitripoppis

A post shared by CIE Denim (@ciedenim) on May 12, 2018 at 12:18pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis