10 žvaigždžių stiliaus nesėkmių, kurių pasaulis nepamirš (FOTO)

Sakysite - na, buvo tokie laikai, tokios mados, tokios makiažo technikos. Iš tiesų, teisti dėl praeities stiliaus klaidų ne tik negalima, o yra draudžiama! Juk visiems pasitaikė apsirengimo katastrofų. Vis dėlto pažvelgti į visą tai pro juoko prizmę ir prisiminti šmaikščiausius stiliaus variantus naudinga sveikatai. Šį kartą pasidairėme po įžymybių nuotraukų archyvus ir atradome tokių perlų, kad oho!

Britney ir jos legendinis apelsinis kaubojės aprangos variantas... Tiesai į mados pokylį Met Gala! Nuodugniau peržiūrėjus Britney praeities nuotraukų archyvus, galima rasti tiek stiliaus brangakmenių, jog būtų galima kurti kolekciją.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Rihanna ir jos sceninis aprangos variantas. Smalsu, ar pasidabinus tokiais gigantiškais bižuteriniais auskarais nenukentėjo atlikėjos ausys? O ryškiausia stiliaus detalė - blizgios pėdkelnės, kurios prie trumpučių šortų atrodo nei į tvorą nei į mietą.

Rihanna
Rihanna
Vida Press

Christina Aguilera ir jos tviskantis (ne)žavesys... O, kiek stilių Christina išbandė! Žvilgumą pamėgusi įžymybė rinkdavosi tokius atvirus apdarus, jog tėvams tekdavo dengti savo vaikų akis.

Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press

Nepamirškime ir garsiojo mėlynojo akių makiažo! 2000 topas...

Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press

Victoria Beckham ir jos akį rėžiantis įdegis. Šiuo metu Victoria - mados imperijos savininkė, kurios stilių seka tūkstančiai mados mylėtojų. Klasikinį stilių besirenkanti dama kadaise buvo patrauklumą skleidžianti katytė, praleidžianti kiek per daug laiko soliariumuose. O jau kokios suknelės!

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Ashley Tisdale ir jos mielasis rausvukas. Ashley kadaisė mėgo itin ryškius atspalvius ir keisčiausios formos aksesuarus. Tuomet ji buvo vadinama orginalia, kažin, kokį būdvardį stilistai jai pritaikytų šiandien?

Ashley Tisdale
Ashley Tisdale
Vida Press

Nicole Scherzinger ir jos laputės įvazdis. Su grupe Pussycat Dolls koncertavusi įžymybė tais metais rinkosi tokius aprangos variantus, kurie priversdavo ne vieną išsižioti. Nepamirštant paveltų plaukų šukuosenos ir ryškaus įdegio!

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Vida Press

Shakira ir jos drapanėlė. Kitaip ir nepavadinsi šio aprangos varianto. Nors karpyti drabužiai tais metais buvo madingi, Shakiros stilistas kiek persistengė...

Shakira
Shakira
Vida Press

Paris Hilton ir dabar nepavadinsi stiliaus ikona, tačiau kadaise ji rengėsi taip, jog apie stilių rašantys žurnalistai nespėjo rašyti straipsnių apie Paris stiliaus katastrofas. Kad ir šis laisvalaikio aprangos variantas...

Paris Hilton
Paris Hilton
Vida Press

Sunkoka rasti atlikėjos Kylie Minogue stiliaus nesėkmes demonstruojančias nuotraukas - ji visais laikais išliko elegantiška bei rafinuota. Vis dėlto šis tigrinis galvos apdangalas - vienas iš skaudesnių praeities prisiminimų. Rawr, Kylie!

Kylie Minogue
Kylie Minogue
Vida Press

Jaunimo numylėtinė Vanessa Hudgens kadaise labai mėgo sukneles - torčiukus, prie kurių pritaikydavo bižuterinius papuošalus, tokius kaip šis, reiškiantis taiką.

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis