Lady Gaga, kas pasidarė? Net patys pakančiausi „monstriukai“ netoleruos tokio aprangos stiliaus (FOTO)

Visai gali būti, jog silpstant atlikėjos Lady Gagos žvaigždės ryškumui, ji nusprendė dėmesį atkreipti ne muzikiniais kūriniais ar įspūdingais koncertais, o provokuojančiu stiliumi.

Taip, Lady Gaga niekuomet nebuvo kukli mergina, kuri trokšta likti nematoma. Vis dėlto anksčiau jos aprangoje pynėsi maištas, avangardas bei originalumas, o šiuo metu teliko... beskonybė. Ir dar kokia provokuojanti! Mieste pasirodžiusi Lady Gaga susitikimui su gerbėjais pasirinko ryškiai raudoną, nėriniais puoštą suknelę. Žvelgiant iš priekio ši dar neatrodė tokia neskoninga...

Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press

Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press

Vis dėlto pasisukus Lady Gagai pasirodė ir visas šios suknelės grožis - permatomas suknelės galas. Lady Gaga nesikuklino ir net nemanė pasirinkti tamsių pėdkelnių ar korseto, kuris uždengtų jos užpakaliuką, priešingai, troško dėmesio ir noriai nusiskusi pozavo fotografams.

Nejaugi atlikėja nesupranta, jog viena yra moteriškas seksualumas ir visai kas kita - vulgarus stilius, kuris, pripažinkime, primena ne itin kokią reputaciją užsitarnavusių merginų įvaizdį. Norėtųsi, jog Lady Gaga nustotų provokuoti ir būtų menama ne už savo akį (ypač vyrų) traukiantį stilių, o už muzikinius pasiekimus.

Lady Gaga, net ištikimiausi monstriukai dengiasi akis...

Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press

Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis