Jaunųjų žvaigždžių grietinėlė mados vakarėlyje: kai kas smarkiai prašovė pro šalį (FOTO)

Kasmet vienas laukiamiausių mados renginių Niujorke - CFDA (Council of Fashion Designers of America) asociacijos mados apdovanojimai. Čia renkami geriausi metų dizaineriai, mados namai bei stiliaus ikonos. Kaip ir pridera, šįmet į "CFDA Fashion Awards" vakarėlį sugužėjo daugybė viešnių, o tarp jų ir jaunosios manekenės bei socialinių tinklų žvaigždės.

Šiandien svarbiausios apdovanojimų ceremonijos neįsivaizduojamos be tokių garsenybių, kaip Bella ir Gigi Hadid, Hailey Baldwin, Olivios Palermo, seserų Kylie ir Kendall Jenner. Tiesa, kiek neįprasta, tačiau kone kiekviename mados renginyje apsilankančios sesutės Jenner, šį kartą pakvietimų į "CFDA Fashion Awards" negavo.

Kad ir kokios garsios žvaigždės būtų, kad ir kokiais nuostabiais apdarais galėtų puoštis, jos tikrai ne visada vakarėliuose suspindi skoningu įvaizdžiu. Peržvelk jaunųjų žvaigždžių galeriją ir įvertink, kurios Niujorke atrodė iš tiesų puikiai, o kurios gerokai prašovė pro šalį. Mūsų favoritės - "Victoria's Secret" angelas Martha Hunt, modeliai Delilah Belle Hamlin ir Bella Hadid (sesutė Gigi apsirengė kur kas nykiau, tad liko nuošaly). Stiliaus ikona Olivia Palermo irgi atrodė simpatiškai, deja, pamiršo išsilyginti suknelę, o modelio Hailey Baldwin įvaizdį sugadino besaikis kailio aksesuarų kiekis.

Martha Hunt, Reuters/Scanpix nuotr.

Delilah Belle Hamlin, Vida Press nuotr.

Bella Hadid, Reuters/Scanpix nuotr.

Gigi Hadid, Reuters/Scanpix nuotr.

Olivia Palermo, AFP/Scanpix nuotr.

Hailey Baldwin, Reuters, AFP/Scanpix nuotr.


Ashley Benson, AP/Scanpix nuotr.

Daugiau garsenybių įvaizdžių iš "CFDA Fashion Awards" - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis