Mėgstamiausi TOP mergaičių bateliai - norėtum ar neimtum už dyką?

Kai kurios garsenybės tiesiog įsimylėjusios tam tikrus savo daiktus, nuo akinių, rankinių iki batelių. Šį kartą mūsų dėmesį patraukė pastarieji, mat tuos pačius batelius žvaigždutės avi jau ne pirmą sezoną.

KENDALL JENNER

Modelis Kendall Jenner pastaruoju metu nenusiauna baltų aulinukų. Baltos avalynės bumas prasidėjo dar praėjusiais metais, o šį sezoną niekur nedingo. Dabar itin madingi balti klasikiniai aukštakulniai smailu priekiu. Visgi Kendall pirmenybę teikia žvilgios odos aulinukams ir tokius avi net prie kokteilinių suknelių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Bateliai: ZARA, MANGO, WEST BOOT, JEFFREY CAMPBELL, CALVIN KLEIN, gamintojų nuotr.

BELLA HADID

Nuolatinė Kendall kompanionė Bella Hadid irgi turi savo favoritus. Tik šie - ne kasdieniai, o renginiams skirti bateliai. Vilkėdama vakarinius drabužius Bella dažniausiai renkasi to paties tipo aukštakulnes basutes. Svarbiausi atrankos kriterijai yra žvilgesys ir plonyčiai dirželiai, pabrėžiantys pėdų grakštumą. Beje, tokie aukštakulniai buvo populiariausias apavas neseniai vykusiame Kanų kino festivalyje. Šiuos batelius pamilo visos žvaigždės!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Bateliai: ZARA, STRADIVARIUS, H&M, MANGO, SHE IN, gamintojų nuotr.

SELENA GOMEZ

Negalime praleisti stilingosios Selenos Gomez. Jau kurį laiką jos drabužių deriniai dailesni vienas už kitą. Atlikėja lieka ištikima juodoms aukštakulnėms basutėms. Kai nori atrodyti moderniau, ji avi madingąsias platformines, kai elegantiškiau - paprastas, tvirtinamas 2 dirželiais. Šie bateliai ne veltui sulaukė Selenos dėmesio, basutės tinka prie daugybės skirtingų įdomaus dizaino drabužių, dailina kojas ir jau keletą metų neišeina iš mados.

Vida Press nuotr.
Bateliai: MANGO, H&M, STRADIVARIUS, SHE IN, BERSHKA, TOPSHOP, gamintojų nuotr.

HAILEY BALDWIN

Ne taip ir seniai į išrinktųjų gretas patekusi manekenė Hailey Baldwin irgi turi numylėtinius. Kad ir kur dalyvautų, dažniausiai ji avi platformines metallic efekto basutes. Nors šie bateliai atrodo gana kaprizingai, aprangai suteikia originalumo ir mažiau vargina pėdas nei klasikiniai aukštakulniai plonu kulnu. Be to, prie kojų ilgio jie prideda bent 10 papildomų centimetrų!

Vida Press nuotr.
Bateliai: BERSHKA, H&M, STRADIVARIUS, JEFFREY CAMPBELL, SOPHIA WEBSTER, MARC ELLIS, gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis