Ar iš mados išėjęs Rihannos drabužėlis - nedovanotina stiliaus klaida?

Pastaruoju metu Rihanna šėlsta - vieną po kitos traukia vis atviresnes sukneles. Po Londone vykusios filmo "Valerian and the City of a Thousand Planets" premjeros, pasipuošusi sidabrine naktinukų tipo suknele, ji dalyvavo afterparty vakarėlyje.

Tokios naktinukų suknelės, rodos, dar visai neseniai buvo sezono pažiba. Visgi atėjo metas jas pamiršti. Stiliaus žinovai vieningai teigia, kad pižaminės suknutės turi būti paslėptos spintos gelmėse. Jų karaliavimo laikai baigėsi, o dabar madingiausios marškinių tipo suknelės.

Vida Press nuotr.

Sidabru žvilgančių naktinukų stiliaus klaida vadinti nederėtų, suknelė daili ir Rihannai tiko it nulieta. Galų gale kas jau kas, o ši atlikėja bet kurį drabužėlį paverstų madingu. Daugiau diskusijų sukėlė ne pati suknelė, o jos vilkėjimo būdas, mat Rihanna eilinį kartą pamiršo liemenėlę. Taigi, šilkinė suknelė be liemenėlės - stiliaus fiasko ar įprastas šiandienos žvaigždžių pasirinkimas?

Vida Press nuotr.

Beje, atkreipk dėmesį į Rihannos batelius. Basutės kvadratiniu padu - praėjusių dienų palikimas, madingos jos buvo maždaug 2000 m.. Šį sezoną ne tik basutės, bet ir auliniai kvadratiniu padu bei noselėmis grįžta į madą. Ruoškis!

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis