Vaikinai iš šios tendencijos šaiposi, o mes vis dar taip rengiamės... (FOTO)

Sportinių kelnių mada įsisuko prieš keletą sezonų, kai sportinis stilius be konkurencijos nušluostė nosį visiems kitiems.

Ne vienas pirmąsias, pasirodžiusias sportinėmis kelnėmis, išjuokė, ypač jei šios prie jų rinkosi aukštakulnius. Vėliau daugybė greitosios mados tinklų sportines kelnes pradėjo kepti kaip pašėlę, o mes ėmėm ir prie jų pripratom. Bet ar tikrai?

Dar ir dabar žiūrėdamos į Kim Kardashian ir jos jaunėles sesutes, sukišusias treninginių kelnių galus į aukštakulnius aulinukus, ne viena perkreipiam veidą. Tokie derinukai, nors ir populiarūs, tiesiog bado akis. Vaikinų vertinimu aulinukų ir sportinių kelnių duetas yra košmarų košmaras: stiliaus - nulis, moteriškumo - irgi. Bet jei atvirai, greičiausiai tokį derinį ir pačios išbandytume tik dėl to, kad jį renkasi stiliaus ikonos, o ne todėl, kad mums iš tikrųjų gražu.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Sportinės kelnės ir toliau iš mados pasaulio trauktis neketina, tačiau derink jas sumaniai. Neverta aklai sekti žvaigždžių pavyzdžiu, jis irgi ne visuomet yra taiklus.

Dažniausiai tokie kontrastingi deriniai stilingai atrodo tik fotosesijose ar ant scenos, o realybėje jie nei pritaikomi, nei puošiantys. Prieš vaikydamasi mados naujovių, pirmiausia pati įvertink: ar tai, ką matai, tau tikrai patinka, ar tai viso labo eilinė masinė psichozė.

Reuters/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis