Dėl šių Rihannos kojinių stileivos kraustosi iš proto, pirmosios jau išparduotos!

Dainininkė Rihanna mados pasaulyje - ne naujokė, jos avalynės ir drabužių linija "FENTY X PUMA" turi daug gerbėjų. Vos pasirodę nauji bateliai yra išperkami akimirksniu. Rihanna praplėtė savo mados kalvę ir šį kartą pristatė vardines kojines.

Atlikėja, bendradarbiaudama kartu su prekių ženklu "Stance", pristatė vardinę kojinių kolekciją. Šios kolekcijos žvaigždėmis tapo kojinės su pačios Rihannos atvaizdais. Ant kojinių puikuojasi ekstravagantiškiausi pastarųjų metų Rihannos įvaizdžiai.

Tokį kojinių rinkinį sudaro 2 poros, jis kainuoja 43,60 eurų. Vienas rinkinys dedikuotas Rihannos vaizdo klipų įvaizdžiams, kitas - raudonojo kilimo.

Rinkinyje "RIHANNA MUSIC VIDEO BOX" ant kojinių puikuojasi dainininkė, vilkinti apdarus iš vaizdo klipų "Pour it up" ir "Work". Rinkinyje "RIHANNA AWARD SHOW BOX" esančios kojinės padabintos Rihanna su geltonąja "MET Gala 2015" suknele ir nuogają kristalų suknele iš "CFDA Awards 2014" ceremonijos.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Aug 16, 2017 at 10:28am PDT

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Aug 16, 2017 at 10:33am PDT

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Aug 16, 2017 at 10:22am PDT

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Aug 16, 2017 at 10:20am PDT

Šios Rihannos kojinės sulaukė tokio populiarumo, kad vos per dieną jau buvo iššluoštos. Jei irgi tokių nori, dabar teks kurį laiką palūkėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis