Fashionistų gudrybės: 3 drabužiai - 5 skirtingi įvaizdžiai! Kaip kiekvieną dieną rengtis vis naujai? (PAMATYK)

Manai, kad norint stilingai rengtis reikia didžiulės drabužių spintos? Skaitytoja Martina įrodys, kad net teturint 3 drabužius gali kasdien atrodyti vis kitaip! Jūsų dėmesiui - specialus Martinos reportažas ir specialus konkursas.

TAI PAT SKAITYK: specialus išleistuvių konkursas "Instagram"! Dalyvauk ir laimėk prizus!

Įsivaizduok, kad draugė tau pasiūlė vykti į jos senelių vasarnamį, kuris įsikūręs kurortinėje vietoje. Vienintelė sąlyga - pasiimti gali tik tris drabužius. Su drauge planuojate ir pasideginti, ir apžiūrėti apylinkes, ir padėti seneliams darže, ir pasportuoti, ir netgi „pasikultūrinti“ vietinėje kavinukėje.

Skamba kaip ilgai lauktas savaitgalis, bet šiame žaidime galioja viena sąlyga – pasiimti gali tik 3 drabužius.

Šįkart džinsai, palaidinė ir megztukas neišgelbės – kafrštis neleis ilgai lydytis aptemptuose džinsuose.

Pats geriausias pasirinkimas – universalūs, judesių nevaržantys, pažastų neuždengiantys drabužiai, kurie pasitarnauja bet kokiu oru ir bet kokioje situacijoje.

Tokiam vasaros savaitgaliui siūlau šiuos tris laiko patikrintus drabužius iš savo spintos:

- suknelė be petnešėlių ir rankovyčių, kuri gali virsti sijonu;

- kombinezonas, kuris gali virsti kelnėmis;

- ploni džinso imitacijos marškiniai atraitojamomis rankovėmis,
kurie gali būti tiek palaidine, tiek švarkeliu.

Vos atvykus į sodybą, žinoma, reikia lėkti prie ežero, kol saulutė nepasislėpė už debesų! Iki pliažo takelis veda palei ežerą, tad pasibraidžiojimui kuo puikiausiai tinka tavo suknelė, kuri leidžia įdegti petukams.


Atsivėsinus ežero vandeniu, norisi pasimėgauti ir saulės voniomis. Ne visos merginos tokios drąsuolės ir mėgsta gulėti pusnuogės, kai aplink pilna tykančių akių, o tu viena tokių?

Ploni džinso imitacijos marškinukai puikiai pasitarnaus, kaip uždanga tiek nuo įkyrių akių, tiek nuo per karštos saulės ar pakilusio vėjelio.


Grįžus tenka atsidėkoti seneliams už pilnus pilvus trintų braškių ir padėti „suktis“ darže. Žinoma, senelės nebūtų senelėmis, jei savo anūkams nepaliktų tik smulkmenų – palaistyti, priskinti ir panašiai. Vakarėjant karštis ne toks „įkyrus“, tad iš jau dėvėtos suknelės pasidaryk sijonuką (susikišdama elastingą viršutinę dalį po klostėmis), apsirenk jau dėvėtus marškinius, surišk jų ilgus galus ant pilvo ir šok į senelės paskolintus guminius batus.

Žodis „daržas“ nereiškia, jog turi atrodyti, lyg iš pelkės išlindusi pabaisa. Kadangi suknelė visiškai neįpareigoja jos rengtis tik į pliažą ar vakarėlį, iš jos „pagamintas“ sijonukas puikiai atrodys laistant daržoves. O kodėl gi darže neatrodžius gražiai? Pasitelkus kaubojišką stilistiką ir susirišus marškinėlius ant pilvo, mergina atrodys lyg „mis ūkininkaitė“, nors anaiptol nenutuokia, kaip pamelžti karvę.

Po smagaus darbo žemės ūkyje ir sočių pietų, neprošal būtų pasportuoti ir sudeginti bent menką dalį suvartotų kalorijų! Todėl su drauge nusprendžiate pasiskolinti šiuolaikiškų senelių dviračius ir pasivažinėti po apylinkes. Suknelė + sportas = juokingas derinys. Tuoj pat iš lagaminėlio išsitrauki savo kombinezoną ir viršutinę jo dalį sukišusi į vidų (arba palikusi viršutinę dalį savo vietoje), derinį jį su marškinukais, kuriuos ir palieki kaubojiško stiliaus „būsenoje“.

Mintant dviračiu svarbus patogumas, todėl suknelė atrodytų keistai ir kiek pompastiškai. Vientisas kombinezonas irgi nėra pats patogiausias variantas, todėl iš jo galima pasidaryti apsmukusias kelnes. Laisvai surišti marškiniai, vilkimi kaip palaidinė, sukurs paprastą, tačiau stilingą turistės įvaizdį, o ir minti pedalus bus patogu. Beje, ši apranga puikiai tinka prie lengvų sportinių batukų, tad nereikės vargintis minant su šlepetėmis ar dailiomis basutėmis.

Na, o po visos turiningos dienos, po vėsaus dušo ir poilsio hamake, norisi šiek tiek pajudėti ir parodyti savo „šviežiai“ įdegusius pečius vietiniams bei atvykėliams. Tad šoki į savo itin praktišką kombinezoną, užsimeti vieną kitą papuošaliuką ir įsiauni į platformines basutes, sukurdama prašmatnų įvaizdį.

Beveik kiekvieną drabužį galima „valdyti“ pritaikant prie jo tam tikrus aksesuarus bei avalynę. Šis kombinezonas turbūt vienas iš praktiškiausių drabužių, nes po laisvu paprastumu slypi romantiška elegancija. Atidengti pečiai puikiai tinka vakarui, klostelės viršutinėje dalyje sudaro puošnumo įvaizdį, o plačios apsmukusios kelnės leidžia laisvai judėti šokant. 

Savaitgalis baigėsi, o tavęs niekas nematė taip pat apsirengusios, nors turėjai tik tris drabužius. Gerai pagalvojus – daug geriau, nei pasiimti pusę spintos ir dalies drabužių net neapsirengti! Kompaktiškumas ir paprastumas lemia puikią savijautą bei subtilias užuominas apie stiliaus pojūtį.

Manai, kad turi talentą ir gali įdomiai rašyti? Gebi puikiai dėstyti mintis, pažįsti įdomų žmogų ar gyveni neįprastoje vietoje? Mes ieškome rašymo meistrų! Užpildyk apačioje esančią formą ir atsidurk šauniosios mados žinovės Martinos vietoje! Geriausių temų autorių laukia prizai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis