VASAROS MUST HAVE: 3 daiktai, kurie privalo būti tavo spintoje

Panele.lt mados žurnalistų atranka perkopė į antrąjį etapą, kuriame išrinksime mūsų fashion dream team, blogerius, kurie nuo šiol skaidrins portalą savo stiliaus idėjomis bei mados atradimais.

Praėjusią savaitę susipažinote su išradingąja Martina, kuri rado būdą, kaip 3 rūbus paversti į 5 skirtingus derinius ir su Ugne, kuri pamokė, kaip pasidaryti madingiausius sezono drabužius. Martinos straipsnį skaityk ČIA, o Ugnės - ČIA.

Šiandien pristatome dar vieną šaunią blogerę Kamilę, kuri parodys, kokius rūbus savo spintoje privalo turėti kiekviena save gerbianti fashionista. Žiūrim ir mokomės!

Kiekvienu metu laiku, mūsų gyvenimą praskaidrina vis kitokie mados vėjai. Mes individualiai pasirenkame, kaip su jais "bendrauti": vieni gali pasirinkti eiti koją į koją su mada, o kiti kuria savo pačių taisykles.

Natūralu, kad mes norime atrodyti įdomiai ir originaliai. Noriu pasidalinti trimis paprastomis "taisyklėmis" vasaros spintai, kurios padės jūsų fantazijai atgyti!

PAMIRŠKIME VIENODUS SIJONUS!

Merginą, vaikščiojančia su maxi sijonu, galima pamatyti kiekviename žingsnyje. Suprantama, kad tai yra patogu, bet kai dauguma dėvi tuos pačius mėtinius, pastelinės rožinės ar melsvos spalvos sijonus, švelniai sakant, darosi bloga. Bet jeigu negalite be jo įsivaizduoti savo spintos, patariu rinktis netradicinių spalvų - tamsiai mėlynos, auksinės, žalsvos ar margo, raštuoto audinio sijonus. Jeigu nenorite tapti dar viena šio kulto pasekėja, rinkitės maxi ar midi sijonus, bet asimetriškos formos. Kuo įdomiau, tuo geriau!

PRINTAI

Būna dienų, per kurias nesinori sukti savo galvos klausimu: o ką šiandien rengtis? Kyla noras (ne)pasislėpti minioje ir jaustis tiesiog patogiau. Džinsų ir balerinų derinį ar paprastą sijon visada pagyvins palaidinė su printais, kurie šią vasarą tikrai yra ypač geidžiami. Galite vadovautis savo fantazija ir rinktis, kas jums arčiau širdies: kosmosas, miestai, actekų raštai ar gamtos motyvai. Tebūnie apranga atgyja!

ŠIFONAS? TAIP, PRAŠYČIAU!

Vasara mus džiugina įvairove, vėsesnes dienas keičia karštos ir saulėtos, o jas - vėsesni vakarai. Džiugu, jeigu yra galimybė pabėgti iš miesto, bet kartais tenka ir įstrigti betono safaryje kenčiant karščius. Gyvenant miesto rimtu bei mėgaujantis vasaros malonumais, labai svarbu nepamiršti komforto. O kas gali būti geriau karštą vasaros dieną už lengvus šortukus, kurie plevėsuoja vėjyje. Jeigu nenorite rodyti savo kojų, šortai - sijonas yra puiki pagalba jums! Šortai nėra labai trumpi, primena sijoną, o patogumas - neapsakomas. Turėda tokią alternatyva atrodysi stilingai bei neperžengsi savo komforto zonos. Tegyvuoja patogumas!
Daugiau mados bei stiliaus idėjų ieškok Kamilės bloge http://electraaheart.blogspot.com/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis