Kas nuskuto Miley Cyrus plaukus? Sužinok, kokie keistuoliai diktuoja trokštamiausias žvaigždžių madas

Eini gatve ir atkreipi dėmesį, kaip kiekvieną dieną daugėja mėlynplaukių ar ryškiais rūbais apsirėdžiusių stileivų? Ne, kalbu ne apie pankus, kurių subkultūrą iš toli atpažįstame.

TAI PAT SKAITYK: kaip pasidaryti manikiūrą namuose?

Galbūt šiuos naujais mados vėjais trykštančius žmones galima pavadinti pop pankais. Kažkas hipsteriško su kažkuo netikėtu, sakysit madinga būti keistu? O gal kažkas apie tai net negalvodamas sukuria naują madą.

Atlikėja Grimes (tikrasis vardas - Claire Boucher) viename iš interviu teigia, jog niekuomet nesidomėjo mada, o dabar yra kviečiama į tokių dizainerių kaip Karl Lagerfeld kolekcijų pristatymus, nes ji jiems kaip vaikščiojantis gatvėmis įkvėpimas. Klausantis Grimes kūrinių negalėtum pagalvoti, kad vaizdo klipuose išvysi seksualią šarvais apsikausčiusią šokėją, rankose laikančią gyvatę bei daug kitokių keistų vaizdų. 

Nors tikriausiai tai nieko nebestebina, Lady Gaga jau seniai mums parodė daugiau nei galime įsivaizduoti, tačiau tai tik sceniniai kostiumai, o ne gatvės mados atšaka. Keistenybių galime pamatyti ir neseniai išgarsėjusios Pietų Afrikiečių grupės “Die Antwoord” (liet.k. - atsakymas) vaizdo klipuose, nors tekstai šiuo atveju irgi neatsilieka. 2012 metais jie tapo dizainerio Alexander Wang mados namų linijos “T” reklaminiu veidu. 

Taigi, tampa panašu, jog vis dėlto keistu būti- madinga. Juk Miley Cyrus geros mergaitės įvaizdį pakeitusi į pankės vėl atsirado populiarumo aukštumose. Tik čia jau kalbame ne apie stilių kaip asmenybės išraišką, o apie gerą marketingo specialistų planą.

Yra žmonės, kurie mus įkvepia dėl savo išskirtinumo ir kuria naują mados srovę, ir yra žmonės, sekantys kuriamomis mados srovėmis. Galbūt po poros metų tokie atlikėjai kaip Rihanna ir Miley Cyrus vėl taps elegantiškomis žvaigždėmis. Tačiau vargu ar išsišokėlė Nicki Minaj taps elegantiška, jai labiau rūpi nestandartinio kūno kultas.

Gatvės stilių kuria išraiškingi ir įdomūs žmonės, jie tampa įkvėpimu ne tik dizaineriams, bet ir scenos atlikėjams. Svarbu neišduoti savęs ir aklai nesekti mėgstamų atlikėjų stiliumi. Visada nesunku pamatyti, kas yra tikra, o kam tik sukurta dirbtinė vertė. Atminkit, kad mados praeina, o stilius išlieka!

Daugiau stiliaus idėjų gali pasisemti Ugnės bloge http://ugnemartinaityte.wordpress.com/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis