Mergina vaikino marškiniuose - kaip tai suderinti?(PAMATYK)

Daugelis merginų savo aprangą renkasi pagal tuo metu vyraujančias madas. Ne viena jų savo figūras dailina prigludusiais trumpais šortukais, lepina save ryškiomis spalvomis ar didžiuojasi neseniai nusipirktais aukštakulniais. Tačiau egzistuoja ir kitokį, kiek griežtesnį tomboy stilių dievinančios merginos, apie kurias jau rašiau ČIA.

Jos - ne tik minimalizmo pasekėjos, bet ir vyriško garderobo gerbėjos. Tęsdamas kelionę po tomboy merginos spintą, pristatau jums įrašą apie taip, kaip paprastai ir visiškai pigiai galima prisiderinti vyriškus marškinius, kuriuos tikriausiai rasite savo vaikino, brolio, tėčio ar net senelio spintoje.

Kamufliažas- šios vasaros tendencija

Dizaineriai, nenorėdami atsilikti nuo jaunimo mados, į savo kolekcijas įtraukia ir gatvės mados hitus. Vienas iš jų - kamufliažinis (angl. camouflage) raštas, kuris pavergė tiek mokyklos suole sėdinčių merginų širdis, tiek mados savaičių viešnias. Tokius marškinius tikrai rasite tėčio ar senelio spintoje, šie puikiai tiks tiek toms merginoms, kurios besąlygiškai seka madą, bei toms kurios yra artimos grunge stiliui. Didokus marškinius galite susikišti į juodos spalvos sijoną ar kelnes, o rankoves pasiraitoti. Atsargiai su papuošalais - venk masyvių ir kamufliažinių atspalvių aksesuarų.

Su džinsais - atgal į 90-uosius!


Kiekviena turi džinsus ar džinsinius marškinius. Tačiau šie dažniausiai būna naujo siuvimo bei dažniausiai paprasto garinimo. Todėl paieškojus „kuistukuose“ galima rasti lygiai tokius pačius džinsinius marškinius, kuriuos prieš dvidešimt metų vilkėjo tėtis ar senelis. Šie įvairaus garinimo marškiniai aprangai suteiks devintojo dešimtmečio jausmą. Prie tokių marškinių tinka stambus kaklo papuošalas, tokie šiuo metu - patys populiariausi tarp fashionistų bei blogerių.

Pagyvink aprangą!

Marškiniai tikrai ne visada turi būti dėvimi, juos galima paversti ir aprangos aksesuaru. Pakaks savo aprangoje panaudoti tik kelias pagrindines spalvas, kad šie nesusilietų su kitais drabužiais. Šią idėją savo vyriškose kolekcijose išpopuliarino Givenchy mados namų dizaineris Riccardo Tisci. Tai pastebėjusios gatvės "madistės" pasiskolino marškinius iš vaikinų ir pradėjo derinti šiuos tiek prie klasikinės aprangos, tiek prie laisvalaikio drabužių.

Daugiau stiliaus patarimų rasi Roko bloge  http://rokobloga-s.blogspot.com/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis