Hipiškas stilius - tik drąsiausioms! Skaitytojos Beatos pasikeitimai su panele.lt (PAMATYK)

Redakcijoje - šventė. Kartu su šauniąja manodrabužiai.lt komanda džiaugiamės padovanoję šaunius ir iš kojų verčiančius pasikeitimus dar vienai mūsų skaitytojai.

Šio mėnesio laimingoji mergina - vilnietė Beata Rynkevič(18), laimėjusi stilistės Giedrės Izabelės Kvaraciejūtės konsultaciją, naujus drabužius iš manodrabužiai.lt spintų ir šukuoseną bei makiažą iš salono UFF.

Nors Beata - charizmatiška asmenybė, jos drabužiai ugningo charakterio net iš tolo neatspindėjo. Kaip jos spintą pakomentavo stilistė Giedrė?


Taip Beata atrodė prieš pasikeitimą

"Beata prašė sukurti įvaizdį vasaros festivaliui. Tačiau jos spintai labai trūko originalumo, kažko, kas atskleistų jos pačios laisvą ir hipišką asmenybę, kuriai privaloma išlįsti iš kiauto ir drąsiai parodyti save! Todėl parinkau nevaržančius drabužius, kuriuose ji jaustųsi patogiai, nes to jai ir reikės važiuojant į festivalį. Beata turi labai gražią figūrą, todėl jai parinkau tokius rūbus, kurie ją paryškins. Puikiausiai tiko džinsiniai šortai paaukštintu liemeniu ir korsetas, prie kurių festivalyje galima vilkėti ką tik nori. Parinkti deriniai puikiai atrodys ne tik festivalyje, bet ir karštą dieną mieste, todėl šie rūbeliai Beatai tarnaus visą sezoną!"

Pati Beata labai džiaugėsi pasikeitimais ir pagaliau pagal jos išvaizdą ir charakterį parinktu įvaizdžiu. "Kai UFF šukuosenų meistrė Eglė pasiūlė man šone išskusti liniją, net nesudvejojusi sutikau. Tas naujas įvaizdis man suteikė daug laisvės. Makiažo meistrė Giedrė parinko ryškų makiažą, anksčiau niekad tiek nesidažiau, bet, manau, fotosesijai toks įvaizdis labai tiko." - pasakojo Beata. "

Hipiški Beatos pokyčiai - panele.lt galerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis