Galvos aksesuarai: kaip susikurti išskirtinę šukuoseną?(BLOGERĖS PATARIMAI)

Nors vasaros kalendorius grėsmingai persivertė į trečią ir jau paskutinę vasaros fazę, grožio naujienų portalai nepaliauja aprašyti pačių karščiausių šio sezono šukuosenų bei jas dėvinčių garsenybių.

Vasara – idealus laikas parodyti dailiąsias savo garbanas, puoštas subtilia "karūna". O kuo savo galvas dabina garsiausios ir stilingiausios merginos?


Aktorė Sienna Miller

Labai gaivus bei lengvai atkartojamas plaukų modelio sprendimas. Plaukai atrodo tarytum netvarkingai suimti į vieną krūvą – natūralios bangos ir pasigarbanojimai nevaržo žmogaus, o į galą suimti plaukai susukti į lengvą, kiek pasidraikiusį kuoduką. Visa kompozicija užbaigiama šelmiška plaukų juosta. Idealus variantas piknikams, iškyloms, lengvoms vėjavaikiškoms vestuvėms ar įprastiems festivaliams. Taip pat iš šios žvaigždės galima pasimokyti natūralaus veido makiažo su cinkeliu – simboliškai paryškintos akys, tvarkingai sušukuoti antakiai ir vos vos už natūralią lūpų spalvą tamsesnis lūpų blizgis ar dažas.


Aktorė Gemma Arterton

Paprasta ir lengvai padaroma šukuosena, stipriai primenanti Siennos Miller šukuoseną, tačiau ši išsiskiria itin puriu pakaušiu. Visą šukuoseną puikiai pagyvins blizgus ar ryškus plaukų aksesuaras. 

Aktorė Emily Blunt

Dar viena to paties kuoduko variacija – plaukai tvarkingai sušukuoti, tačiau nepamiršta palikti vietos plaukų purumui, kuodukas subtiliai nuleistas žemiau įprastinės kuoduko vietos. Blizgus ir žibantis lankelis iš įprastos ofisinės šukuosenos ją paverčia neįprasta. Puikus būdas iš darbo merginos pavirsti kokteilių vakarėlio pažiba.


Aktorė Julianne Hough

Idealus pavyzdys, kaip galima pritaikyti prieš penketą metų įsigytą siaurą lankelį, kurių manija sirgo nemaža dalis mokyklinukių. Plaukus netvarkingai sukėlus į viršų ir sukūrus laisvą kuodą, telieka plaukų augimo linijos pradžioje galvą papuošti priešingos plaukų atspalviui spalvos lankeliu.

Dainininkė Taylor Swift

Štai Taylor Swift pademonstravo puikų pavyzdį, kaip gėlės plaukuose gali neatrodyti iki banalybės nuvalkiotu gėlių vainiku, kokį demonstruoti mėgsta visų liaupsinama Lana Del Ray (nesupykite dėl asmeniškumų). Subtilus gėlės žiedas ties ausimi ar minimalus lankelis dekoruotas gėlės žiedo aplikacija gali virsti puikiu visos aprangos akcentu. Su tokiu galvos aksesuaru niekuomet neliksi nepastebėta. O kas dar geriau pažymės nesibaigiančias vasaros naktis, nei gėlės žiedai plaukuose.

Daugiau grožio patarimų rasi Kotrynos bloge cukruje-funk.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis