Kaip drabužiais paslėpti apkūnias kūno formas? Pataria dizaineris Robertas Kalinkinas

Stilingai aprengti lieknas manekenes daug paprasčiau, nei papildomų kilogramų turinčias paneles. Tačiau tai nereiškia, kad simpatiškosios apvalutės negali pasipuošti taip, kad atrodytų patraukliai!

Dizaineris Robertas Kalinkinas atskleidė, kokie drabužiai sėkmingai užmaskuos papildomus kilogramus.

Taigi, kaip rengtis jaunai apkūniai merginai, kad ji atrodytų stilingai, o ne kaip pagyvenusi teta?

"Tokiai merginai rekomenduočiau rinktis laisvesnio kritimo drabužius ir būtinai atkreipti dėmesį į drabužio ilgį. Tetos ir skiriasi tuo nuo visų kitų merginų – jaunų, stilingų ir gražių, kad renkasi drabužius, kurie dažniausiai siekia žemiau kelių – jos mano, kad tokiu ilgiu maskuoja svorio perteklių.

Jaunos apkūnios merginos tegul geriau renkasi trumpesnius drabužius ir nepersistengia su tamprėm. Juodos ar ne juodos, kokios jos bebūtų, tamprės stambesnėms figūroms prideda apimties per klubus.
Taip pat nereikia savęs apgaudinėti renkantis mažesnių dydžių drabužius, geriau jau imti didesnį.

Robert Kalinkin modelis/ Andrey Motorichev nuotrauka

Apkūnioms merginoms labai tinka klasikinis stilius. Tai, pavyzdžiui, galėtų būti balta šilkinė ar į šilką panašaus audinio palaidinė su laisvesniu priekiu ar „sūpynių“ kaklu ir juodas arba tamsiai mėlynas švarkelis su trijų ketvirčių rankovėmis arba atraitotomis rankovėmis. Švarkas vizualiai sumažina apimtis per klubus ir liemenį – dar geriau, jeigu jis nesusegtas, o balta palaidinė suteikia laisvės ir erdvės: atrodo, kad po ja yra tik oras.

Renkantis drabužius taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į paprastus spalvų derinius – balta-juoda, balta-mėlyna ir nepersistengti su spalvomis bei raštais, nes sudėtingi geometriniai ir figūriniai ar gėlių motyvai vizualiai didina vaizdą" - patarimais dalijosi dizaineris.

Nors vasara vis dar iš visų jėgų mus kaitina, tačiau dabar - geriausias metas pasidomėti, kokios mados atkeliaus pas mus šį rudenį. Į kokį brangesnį apdarą verta investuoti artėjančiam rudens sezonui?

"Šį rudenį-žiemą privalu turėti odinį drabužį – rudenį absoliuti dauguma drabužių bus iš odos arba turės tikros ar dirbtinės odos detalių, latekso, grubių paviršių.
Galiu drąsiai teikti, kad rudenį ir žiemą must-have bus dviejų dalių paltas, kuriame derinamos skirtingos medžiagos, pavyzdžiui, vilna ir oda, vilna ir lateksas, vilna ir dirbtinė oda, vilna ir batistas (vidutinio sunkumo medvilninis audinys) ar neperšlampami audiniai. Tad patarčiau įsigyti gerą paltą."

Spalio 10 dieną „Siemens” arenoje Robertas Kalinkinas pristatys naują drabužių kolekciją, skirtą 2014 m. pavasariui bei vasarai. Renginio svečius dizaineris žada nustebinti išskirtine, netikėta scenografija. „Mano organizuojami renginiai prasideda ne tada, kai salėje užgęsta šviesos, o nuo pat to momento, kai praveri laukujes duris. Šįkart irgi kursime specifinę, stebinančią atmosferą, scenarijų, įtrauksiantį ir laukimo salėje, ir mados šou metu, ir po jo“, - sako R. Kalinkinas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis