SPECIALUS TYRIMAS: ką rudenį vilkės moksleivės ir studentės?(PAMATYK)

Beveik kiekviena mergina, atėjus naujam sezonui, iš naujo peržiūri savo drabužinių ir spintų turinį, bei dairosi į parduotuvių vitrinas planuodamos nusipirkti kažką naujo. Ypatingai toks malonus galvos skausmas ateina prieš rudenį, kuomet artėja nauji mokslo metai, kai reikia grįžti į mokyklą ar studijas.

Drabužių mainų portalas Manodrabuziai.lt atliko tyrimą, kurio metu pasidomėjo, kokių drabužių ir aksesuarų moksleivės ir studentės ieško labiausiai artėjant rudeniui, bei kokiais kriterijais vadovaujasi pirkdamos naujus drabužius.

Tyrimas parodė, kad moksleivės ir studentės prieš pirkdamos drabužį labai dažnai pagalvoja, ar drabužis tiks prie ilgaaulių batų bei pėdkelnių, ar drabužio audinys nebus per plonas atvėsus orams. Merginos vieningai sutaria, jog pirkdamos drabužius ir avalynę rudens sezonui, žinoma, atsižvelgia į jų kokybę.

Taip pat merginos yra linkusios rinktis tamsesnių ir ne pernelyg margų spalvų drabužius, prie kurių derintų ryškesnių spalvų aksesuarus - rankines, batus, šalikus bei kepuraites. Merginos teigia, jog šiek tiek pavargo nuo vasaros spalvų spektro, ypatingai neoninių spalvų, tad rudeniui mieliau renkasi žemės spalvų ir atspalvių drabužius, o ateinančio rudens labiausiai geidžiamą spalvą įvardino vyšninę ir tamsiai raudoną.

Batus merginos renkasi patogius ir kokybiškus - svarbiausia, kad būtų šilti ir neperšlaptų. Populiariausias batų modelis rudeniui - trumpi aulinukai, kurie derėtų ir prie kelnių ar džinsų, ir prie sijono ar suknelės.
Ateinantį sezoną labiausiai ieškomas drabužis - kailinė liemenė, prie kurios derintų ir džinsus, ir sijoną. Taip pat džinsai, balti marškiniai ir šilti megztukai.

Kai kurios moksleivės ir studentės pasakoja, jog apie rudens garderobą jau pradeda galvoti rugpjūčio pradžioje. Kai kurios netgi sudarinėja planuojamų pirkti drabužių sąrašus.

Pasidomėjus, ar planuoja ką nors ypatingo pirkti rugsėjo 1-osios šventei, visos vieningai atsakė, jog šios šventės nesureikšmina ir specialių pirkinių neplanuoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis