SPECIALUS REPORTAŽAS: ką rankinėse slepia mados blogerės?(PAMATYK)

Kas žino karščiausias mados tendencijas, naujausias kolekcijas ir patenka į tik ryškiausioms žvaigždėms skirtus vakarėlius? O gi įtakingieji mados blogeriai.

Jie savo bloguose apžvelgia, kas vyksta mados pasaulyje, reiškia savo nuomonę apie įžymybių stilių, demonstruoja savo spintos lobyną ir dažnai bloginimą paverčia gyvenimo būdu bei pajamų šaltiniu.

Lietuvoje jau kuris laikas terminas „mados blogeris“ nėra tik kažkokia naujovė, kurios mūsų tėvynėje nė su žiburiu nerasi. Talentingiausi jų išsikovojo garbingas vietas svarbiausiuose kolekcijų pristatymuose, blogeriams kosmetikos ir drabužių kompanijos dovanoja savo produkciją, tikėdamosi, kad mados tinklaraščių kūrėjai paminės juos savo rašomuose straipsniuose.

Atrodo, kad blogeriai apie madą žino viską, tačiau mes apie blogerius nežinome beveik nieko. O kas geriau papasakos apie žmogų, nei jo rankinės turinys? Kęstučio Rimdžiaus rudens/žiemos kolekcijos pristatyme dalyvavusios Lietuvos mados blogerės neslapukavo ir mielai atskleidė, be kokių daiktų rankinėje jos kojos iš namų nekeltų.

Mados tinklaraščio „Spintos Guru“ autorė Deimantė pademonstravo kiek kitokią rankinės turinio variaciją – visišką minimalizmą, talpinantį raktus, piniginę, telefoną ir ryškų lūpdažį, kuris rankinėje atsiduria tik progomis. Rankinę Deimantė renkasi pagal nuotaiką ir dienos planus, tačiau nesibaido ryškių, neoninių voko formo delninukių

Sandra, rašanti tinklaraštį „Kur mano raktai“, savo rankinės neįsivaizduoja be kelių ryšulių raktų, piniginės, kosmetinės ir languoto vyno spalvos šaliko, puikiai gelbstinčio vis labiau žvarbėjančiais rudens vakarais.


kurmanoraktai.lt nuotrauka

„Neretos blogo“ autorė Nereta savo rankinėje visuomet turi akinius nuo saulės, papildomus sportinius batelius, mėgstamų kvepalų buteliuką, maskuoklį, blakstienų tušą, rankų kremą. Susitikimo metu Nereta taip pat pademonstravo įdomų rankinės turinio papildymą – papildomą džinsų porą.


neretos.wordpress.com nuotrauka

O ką savo rankinėje nešiojiesi tu? 

Daugiau mados ir grožio įdomybių rasi Kotrynos bloge cukruje-funk.blogspot.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis