Gabrielė Martirosianaitė tapo klasiška dama, o Šarūnas Kirdeikis - hipsteriu(FOTO)

Lietuvos mados blogeriai gavo puikią progą pasireikšti. Vakar prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įvyko mados tinklaraštininkų kolekcijų pristatymas.

Jaunosios mados žinovės gavo užduotį iš prekybos centre esančių parduotuvių surinkti drabužius ir juos suderinti į keleto modelių mini kolekciją. Vienos blogerės akcentavo šį sezoną madingas pastelines, „prigesintas“ spalvas, kitos atidavė duoklę gatvės stiliui: blogo „Fill The City“ autorė Toma pristatydama savo kolekciją pasakojo, kad ją įkvėpė asfaltas, benzino dėmės ir grafitti išpaišytos Vilniaus pastatų sienos.

Jaunosioms blogerėms talkino ir pramogų pasaulio įžymybės: Liepa Mondeikaitė, Ingrida Kazlauskaitė, Ingrida Martinkėnaitė, Gabrielė Martirosianaitė, Šarūnas Kirdeikis ir Ruslanas Bolgovas. Prie scenos šviesų jau seniai pripratę garsenybės puikiai atliko modelių darbą. Miss Lietuva Gabrielė Martirosianaitė vilkėjo klasikinį kostiumą, o choreografas Šarūnas Kirdeikis gerai jautėsi vilkėdamas jaunatviškus, šį sezoną itin madingus grunge stiliaus apdarus.

Apžiūrėk mados blogerių kolekcijas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis