„Patogi“ mada: ką vilki stilingos vilnietės?(FOTO)

Jokių aukštakulnių ar puošnių drabužių derinukų – tik patogūs aulinukai ar sportiniai bateliai, populiariosios tamprės, rudeninis paltas, ryškus akcentas ar įvaizdį papildantis aksesuaras. Sakysi, nieko įspūdingo? Galbūt, tačiau vilnietės, vilkėdamos net ir paprastus drabužius, vis vien atrodo stilingai!

Galvojimas, kaip nepriekaištingai atrodyti darbo dienomis ir kaip išsiskirti vakarėlyje šeštadienį, ne tik teikia malonumą, bet ir gerokai išvargina. O tingią rudeniško sekmadienio popietę, įšokus į laisvus ir neįpareigojančius drabužius, pripažink, jausmas – nepakartojamas. Juk sekmadieniais, net ir keliaujant į miesto centrą, nebereikia taikytis prie jokio aprangos kodo: griebi minkščiausius ir jaukiausius drabužius ir, žiūrėk, tu jau pasirengusi! Tiesa, reikia nors vieno įvaizdžio akcento – juo gali būti tiek ryškiaspalvis paltas, tiek didelė delninukė.

Kaip atrodo patogi, bet stilinga vilniečių sekmadienio mada žiūrėk nuotraukose – fotografas Gytis aptiko ne vieną pavyzdį. Galbūt jis užfiksavo ir tavo stiliuką?

Fotografas – Gytis Vidžiūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis