Rudens „must have“ pagal dizainerę Ievą Daugirdaitę(FOTO)

Daugelį merginų, kas kartą pravėrus drabužinės duris, ištinka ta pati problema, kuri, ypač sekančioms sezonines mados tendencijas, atrodo dar didesnė: nežinia, ką apsivilkti! Dizainerė Ieva Daugirdaitė palengvins stiliaus rebusą, pateikdama 5 pagrindines šio sezono mados taisykles.

1. Stilingai panelei šį rudenį reikėtų būtinai įsigyti nors vieną odinį daiktą, drabužį. Tai natūrali ir universali medžiaga ir, galima sakyti, šio sezono tendencija nr. 1.

2. Spalvinė gama taip pat labai svarbus dalykas: juodus paltus, juodus drabužius siūlau iškeisti į rudeninius atspalvius, pavyzdžiui, tamsaus vyno. Nors naujoji juoda – mėlyna ir samanų spalvos.

3. Patogi avalynė – šį rudenį itin svarbi stilingos merginos įvaizdžio dalis. Siūlau netradiciškai derinti sportinę avalynę – kad ir prie klasikinio palto. Dar vienas labai svarbus patarimas: atšalus orams neavėkite aukštakulnių, neslidinėkite su smailianosiais ant ledo. Jauskitės patogiai avėdamos veltinius batelius, sportinę ar kitokią, šiltą avalynę.

4. Jei į rankinę kas kartą sudedi pusę savo gyvenimo, įsigyk kuprinę! Šis madingas aksesuaras ne tik papildys įvaizdį, bet ir padės išlaikyti taisyklingą laikyseną. Nesvarbu, kuprinė medžiaginė ar odinė, nešiojama ant dviejų petnešėlių ar vienos, ar nešama rankoje tarsi rankinė – bet kuriuo atveju atrodo labai stilingai.

5. Šį rudenį madingiausi masyvūs, akį traukiantys aksesuarai. Tačiau įvaizdis neturėtų būti jais perkrautas – pakanka vieno akcento: masyvus koljė ar masyvūs auskarai. Akcentai turi suteikti koncentruoti, o ne blaškyti dėmesį.

Taigi, minimalizmas ir patogumas – svarbiausi dalykai, apie kuriuos turi galvoti kurdama savo rudenišką stilių. Taip pat norėčiau padrąsinti merginas: skirtingų stilių drabužių, kitų elementų derinimas – ne blogo skonio, o madingo įvaizdžio ženklas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis