5 stiliaus taisyklės pagal Olivia Palermo. Atrodyk kaip mados ikona!(FOTO)

Ji visuomet atrodo šauniai, nesvarbu ar keliautų apsipirkti įsikibusi į mylimojo parankę, ar pozuotų madų pristatyme – iš Olivios Palermo galima pasimokyti stiliaus įžvalgų. Rodos, ji vilki tik garsiausių dizainerių drabužius, tačiau O. Palermo dažnai apsiperka ir puikiai pažįstamoje „Zaroje“. Kokių stiliaus patarimų paiso stilingoji It mergina?

Semkis stiliaus idėjų iš kitų. „Mano stilių įkvepia merginos, kurias matau Paryžiaus, Londono, Tokijo ar bet kurio kito miesto gatvėse“, – sako O. Palermo. Ją žavi gebėjimas žaisti mada ir mėgautis savito stiliaus paieškomis, tad mados blogai – vienas didžiausių įkvėpimo šaltinių. Taip pat Oliviai stiliaus idėjų pametėja klasika tapę filmai.

Olivia Palermo
Olivia Palermo
AFP, Sipa Press nuotr.

Išskirtinės detalės – pranašumas. O. Palermo dažnai segi ryškius vėrinius, masyvias apyrankes, mūvi kokteilinius žiedus. Išskirtiniai aksesuarai suteikia įvaizdžiui išbaigtumo, pabrėžia asmenybę, tad puoškis jais drąsiai! Pasidaryti originalų papuošalą gali ir pati.

Olivia Palermo
Olivia Palermo
AFP/Scanpix

Derink skirtingus raštus. Derindama įvairius raštus gali ne tik tapti nauja mados ikona, bet ir pakoreguoti figūros linkius. Rudenį itin madingi dryžiai, langeliai, gėlės, leopardų marginimas, ritmiškai pasikartojantys ar simetriški raštai bei kamufliažas.

Olivia Palermo
Olivia Palermo
AFP/Scanpix

Nevenk spalvų. Nori būti madinga, nori neatsilikti nuo garsių fashionistų? Tuomet pirmyn – atnaujink aprangą spalvotais drabužiais! Olivia Palermo mėgsta ryškių spalvų kelnes, švarkus ir rankines, neretais spalvotus drabužius derina su raštuotais. Vis dėlto, jei sodrių spalvų bijai, rinkis santūrius rudeniškus atspalvius: bordinį, slyvų, smaragdų, samanų žalumą, tamsiai mėlyną bei karamelinę.

Olivia Palermo
Olivia Palermo
Sipa/Scanpix

Įsigyk bent vieną odinį drabužį. Olivia save vadina odinių šortukų mergina, tai vienas mėgstamiausių jos drabužių. Deja, atšalus orams šortai ne pats tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau juos gali iškeisti į galybę kitų odinių drabužių: suknelės, sijonai, kelnės, baikerių striukės ir liemenės – visa tai ant bangos. Odiniai drabužiai atrodo nuožmiai ir moderniai, o rudens sezonas be jų neįsivaizduojamas.

Olivia Palermo
Olivia Palermo
Sipa Press/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis