Stilius: įvertink „Radistų“ pasirinkimą(BALSAVIMAS)

Firminėje parduotuvėje PUMA, esančioje Vilniuje, prekybos ir pramogų centre OZAS, trečiadienio popietę skambėjo radistų ir Simonos Banditos juokas. Gerai nusiteikusi radijo stoties „Zip FM“ laidų vedėjų komanda čia rinkosi, kuo puoštis šį rudenį ir žiemą.

„Mėgstu rengtis patogiai ir stilingai, todėl seku PUMA kolekcijas“, – sakė radistas Rolandas Mackevičius.

Didžėjus atskleidė, kad šių metų PUMA kolekcijoje jam labiausiai patinka raudonos ir mėlynos spalvų drabužių deriniai, o ypač pūkinė liemenė ir džemperis su kapišonu. Rolando avalynės pasirinkimas – legendiniai „PUMA Slipstream Animal“ sportbačiai su stilizuotais leopardo raštais ir tos pačios serijos sportinis krepšys.

Antrojo radisto, Jovani, charakterio būdas ir rengimosi stilius ramesnis, todėl jo PUMA komplekte atsidūrė pilka žieminė striukė. Tiesa, dažnai vakarėliuose grojantis Jovani spalvų į savo garderobą įnešė pasirinkdamas itin ryškiai dekoruotus sportinius batelius.

Pagirta tarp vyrų Simona Bandita naujoje PUMA kolekcijoje ieškojo geriausio drabužių ir avalynės funkcionalumo, patogumo bei estetikos santykio. Mergina rinkosi tarp baltos striukės ir purpurinės spalvos sportbačių bei žiemai idealiai tinkančių paaukštintų batelių ir ilgo pilko džemperio derinių.
Fotoreportažą iš Rolando, Jovani ir Simonos apsilankymo PUMA firminėje parduotuvėje, Vilniaus prekybos ir pramogų centre OZAS, žiūrėkite čia:


Užsakymo nr.: PT_63230570

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis