„Victoria's Secret“ šou pristatytas intymus aksesuaras už 10 milijonų dolerių(FOTO)

Kaip ir kasmet, apatinių drabužių gigantas „Victoria's Secret“ pristatė savo naujausią kolekciją įspūdingame madų šou.

Populiariausi atlikėjai (šįmet kartu su angelais ant scenos pasirodė pati Taylor Swift), įspūdingiausia scena ir, žinoma, nuostabieji „Victoria's Secret“ angelai (taip paprastai vadinamos „Victoria's Secret“ produkciją demonstruojančios manekenės) - tikrai buvo į ką akis paganyti.

Nori atrodyti kaip „Victoria's Secret“ modelis? Angelų trenerio pratimus rasi ČIA

Adriana Lima, Candice Swanepool, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Cara Delevingne - tai tik keli populiariausių planetos manekenių vardai, kurios bene kasmet žygiuoja ištaiginguoju „Victoria's Secret“ podiumu. Tapti „angelu“ - daugelio manekenių svajonė. Tačiau patekti į apatinius demonstruojančių gražuolių gretas - itin sudėtinga. Kiekvienais metais vykstančioje atrankoje ieškoma išskirtinių merginų, kurios turėtų ne tik tobulą išvaizdą, bet ir „ryškų“ charakterį. Lietuva didžiuojasi savo supermanekene Edita Vilkevičiūte, kuri kelerius metus iš eilės taip pat pristatinėjo „Victoria's Secret“ kolekcijas.

Šįmet dėmesio centru tapo manekenės Candice Swanepool pristatyta liemenėlė „Royal“, kurios vertė - 10 milijonų dolerių. Daugiau nei 4000 brangakmenių puoštas drabužėlis. Įdomu, ar atsiras turtinga pirkėja, norinti tokia brangenybe pasipuošti?..

Modelis Candice Swanepoel pristatė deimantais puoštą liemenėlę, kurios kaina - 10 milijonų dolerių
Modelis Candice Swanepoel pristatė deimantais puoštą liemenėlę, kurios kaina - 10 milijonų dolerių
Mavrixonline/Scanpix

Seksualiojo vakaro akimirkos - galerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis