Lietuvaitės tyrimas: kiek drabužių merginai tikrai reikia?(FOTO)

Visos žinome faktą, kad ir kiek naujų drabužių pirksi, vis vien niekada nebus ką apsirengti. Tačiau ar tai tikrai tiesa?

Ištikima „Panelės“ skaitytoja Erika nusprendė atlikti tyrimą, kurio metu ji bandys išsiaiškinti, kiek rūbų vis gi gana, kad nereiktų nuolat pirkti naujų rūbų, o atrodytum stilingai?

„Nesu aš fashionista, nesu blogerė, bet turiu daug drabužių. Kas čia tokio? Didelė bėda! Mano spintų durys nebeužsidaro, ieškau drabužių naujai dienai, viską sujaukiu, išmėtau ant žemės,o po to skubėdama viską tiesiog įgrūdu atgal. O ką ir pasakyti apie lentynas, kuriose sukrautas mano medžiaginis gyvenimas - sutvarkytos jos atrodo apgailėtinai jau po poros dienų, o kaip tada pasikviesti vaikiną į svečius?!

Esu gana pedantiška, bet kovą su drabužių spintų ir lentynų turiniu, jaučiu,kad pralaimiu.Bet revanšo planą sugalvojau! Mano planas -  fotodienoraštis pavadinimu : „Renkuosi dažnus, išmetu senus!“

Kiekvieną savaitę jums pateiksiu savo derinukų nuotraukas su aprašymu, kokių firmų drabužius vilkiu ir kokiai progai ši apranga skirta, o kai ateis paskutinioji projekto diena, aš suskaičiuosiu, kiek mano spintos drabužėlių net nebuvo paliesti ir juos išmesiu. Būsiu ekologiška - jie pateks į tekstilės konteinerį.

Tikiuosi po šio fotoprojekto mano spinta taps mano ir tavo drauge!

Antradienis

Pirmasis drabužių derinukas iš mano sujauktos spintos. Jis skirtas pasitikti naują savaitę universitete. Dažniausiai tam skiriu didelį dėmesį, nes per savaitgalį įgaunu daug spalvotų minčių ir noriu jas perteikti drabužiais.


Suknelė – „New Look“
Megztukas – „Atmosphere“
Diržas – „Atmosphere“
Batai – „Unix“

Trečiadienis
Sunkiausią savaitės diena man norisi  spalvų.Pasirinkau ryškias šiltas pėdkelnes, jos puikiai tinka prie trumpos dryžuotos suknelės, kurią šį šaltąjį sezoną tikrai dažnai vilkėsiu.


Pėdkelnės : „New Look“
Batai : „WAWA“
Rankinė : „David Jones“
Suknelė : „Marks&Spencer“

Ketvirtadienis

Kol stipriai neatšalo ir nesninga, nepabijau parodyti ir kojų.

Marškiniai : „Denim“
Sijonas : „Tally Weijl“
Palaidinukė : „George“
Batai : „Unix“

Penktadienis

Penktadieniais man nebūna paskaitų, tad galiu jau pradėti savaitgalį! Palydint šiltąjį sezoną pasivažinėjau dviračiu,o kad būtų patogu, avėjau džinsus ir sportinius batelius.Gaila, kad savo mėgstamos avalynės jau nebegalėsiu avėti - per šalta.

Marškiniai – „Cropp Town“ (pasiskolinti iš vaikino)
Džinsai – „H&M“
Sportiniai bateliai – „Peacocks“

Šeštadienis

Močiutės lankymo diena. Ilgų sijonų nemėgstu, nelabai patogu nešioti po paltu, bet tik taip močiutė nematys mano kojų ir nesakys,kad esu labai plona, nepavalganti, išstypusi. Pasipuošiau  pelėdžiuko pakabuku ir aukso spalvos megztuku, kad nebūčiau nuobodžiai juoda.

Sijonas : „New Look“
Megztukas : „MANGO“
Bodis : „Ideal“
Papuošalas : iš parduotuvės „Superdrug“

Sekmadienis

Savaitė praėjo, iš spintos turinio kolkas nepanaudojau nė vieno senai senai dėvėto drabužio. Tikriausiai jie nepakliuvo į mano akiratį, nes buvo nugrūsti kažkur jos gale. Pažadu pasikeisti!

Megztinis: „Catch one“
Džinsai: „H&M“
Rankinė: „J&P“
Juodas megztukas: „MANGO“
Batai: „Tamaris“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis