Lietuvaitės tyrimas: kiek drabužių merginai tikrai reikia? II dalis(FOTO)

Visos žinome faktą, kad ir kiek naujų drabužių pirksi, vis vien niekada nebus ką apsirengti. Tačiau ar tai tikrai tiesa?

Ištikima „Panelės“ skaitytoja Erika nusprendė atlikti tyrimą, kurio metu ji bandys išsiaiškinti, kiek rūbų vis gi gana, kad nereiktų nuolat pirkti naujų, o atrodytum stilingai?

„Nesu aš nei fashionista, nesu blogerė, bet turiu daug drabužių. Kas čia tokio? O gi didelė bėda! Mano spintų durys nebeužsidaro, ieškau drabužių naujai dienai, viską sujaukiu, išmėtau ant žemės,o po to skubėdama viską tiesiog įgrūdu atgal. O ką ir pasakyti apie lentynas, kuriose sukrautas mano medžiaginis gyvenimas - sutvarkytos jos atrodo apgailėtinai jau po poros dienų, o kaip tada pasikviesti vaikiną į svečius?!

Esu gana pedantiška, bet kovą su drabužių spintų ir lentynų turiniu, jaučiu,kad pralaimiu.Bet revanšo planą sugalvojau! Mano planas - fotodienoraštis pavadinimu : „Renkuosi dažnus, išmetu senus!“

Kiekvieną savaitę jums pateiksiu savo derinukų nuotraukas su aprašymu, kokių firmų drabužius vilkiu ir kokiai progai ši apranga skirta, o kai ateis paskutinioji projekto diena, aš suskaičiuosiu, kiek mano spintos drabužėlių net nebuvo paliesti ir juos išmesiu. Būsiu ekologiška - jie pateks į tekstilės konteinerį.

Tikiuosi po šio fotoprojekto mano spinta taps mano ir tavo drauge!“

Erika pristato jau antrosios fotoprojekto savaitės atradimus:

PIRMADIENIS

Pirmadieni, kodėl tu toks pilkas ir niūrus? Prasideda paskutinė paskaitų savaitė prieš sesiją .Ūpui pakelti visada renkuosi gėles! Pripažįstu – palaidinė yra plona, ji nelabai tinka atšiauriam rudeniniam orui, tačiau mano universiteto katedroje, kur man nuolat vyksta paskaitos, visada šilta. Kartais atrodo, kad šilta tik man, ypač, kai pažvelgiu į susigūžusius grupiokus, bet tokia jau esu, šaltį suvokiu tik tada, kai peršąlu.

ANTRADIENIS

Lyja! Laimei, paskaitų antradieniais neturiu, tad į lauką išėjau tik apsipirkti. Labai šaunu, jog nusprendžiau vasarą įsigyti botus, jie ypač padeda tokiu oru, kai nėra nė vienos sausos šaligatvio plytelės. Prie jų nesu pratusi – nevalingai apeinu balas, nors galėčiau kaip vaikas į jas specialiai įšokti! Beje, vėl rinkausi gėlėtą viršutinį drabužį, nes man žiedų labai trūksta būtent rudenį...

TREČIADIENIS

Diena universitete. Šiek tiek sunku judėti į paskaitą po pietų ir dar po laisvadienio, tačiau paskutinės dienos prieš sesiją ir ilgai lauktas atostogas verčia kojas judėti. Su spinta šiandien visiškai nedraugavau, „kalbėjomės“ skirtingomis kalbomis. Per vargus išsirinkau palaidinę ir džinsus. Užsirišau skarelę, kuri po šaliku bus papildoma apsauga nuo smarkaus vėjo, o delninukėje susitalpinau sąsiuvinį, piniginę ir rašiklį.

KETVIRTADIENIS

Puiki proga vilkėti suknelę – šiandien vaikino gimtadienis. Lauke niūru, iš dangaus lašnoja kažkas panašaus į lietų ,o aš linksmai leidžiu popietę namie su brangiausiais žmonėmis. Suknelė netrukdo šokti (apie batelius -kita kalba), o kaspinu prilaikomi plaukai nekrenta į akis.

PENKTADIENIS

Šiek tiek malonesnis oras puikiai nuteikė po pietų neskubėti namo, o papietauti mieste su vaikinu. Išvykose į miestą mėgstu jaustis patogiai!

ŠEŠTADIENIS

Šiandien - Kalėdinės miesto eglutės įžiebimas. Ta proga noriu parodyti, ką vilkėdama žengiu į lauką. Mėgstu paltukus,o šis - mano mėgstamiausias. Jau nebesiskiriu ir su natūralios vilnos šaliku, prie jo derinu pirštines, kurias išvysite kitose nuotraukose.

SEKMADIENIS

Na ir dienelė! Sekmadienis - puiki proga patinginiauti namie, bet man reikia eiti į susitikimą per nesibaigiantį lietų ir uraganišką vėją. Skėtį teko slėpti po 10 minučių: vargšelis tikrai nebūtų atlaikęs stipraus vėjo. Aprangą pasirinkau patogią – šiltą palaidinę ir džinsus, su kuriais šaltu oru man patogiausia .Medalioną gavau dovanų per savo 19-ąjį gimtadienį nuo vaikino. Šis mielas papuošaliukas praskaidrina net ir niūriausią dieną.

Praėjusios savaitės Erikos spintos dienoraštį rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis