Gerbėjai nebegali žiūrėti į buvusią gražuolę - kas gi nutiko Kristen Stewart? (FOTO)

Puikiai visiems pažįstama Saulėlydžio žvaigždė, aktorė Kristen Stewart kadaise išsiskyrusi puikiu stiliaus pojūčiu, šiuo metu verčia kraupti mados žinovus. Gatvėje mergina pasirodo apsirengusi taip, jog, regis, geriau apsirengtų net mažiausiai į madą bei skoningumą dėmesį kreipiantis žmogus.

Maištaujanti Kristen dažnokai gatvėje pasirodo su išblukusio atspalvio marškinėliais, it dvidešimt metų tėčio spintoje laikytomis kepuraitėmis ir purvinais, dėmėtais džinsais. Daugeliui net kyla klausimas, ar garsioji aktorė paiso higienos taisyklių ir tinkamai prižiūri drabužius - skalbia bei lygina. Anksčiau raudonuoju kilimu žengusi ir gerbėjus kerėjusi Kristen šiuo metu panaši ne į pasaulinio lygio žvaigždę, o į merginą, kuriai nė motais, kaip ji atrodo.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Dalis gerbėjų jau susitaikė su tokiomis Saulėlydžio įžymybės transformacijomis, tačiau likusi dalis niekaip negali suprasti, kodėl kadaise nė vieno mados renginio nepraleidusi aktorė ranka numojo į stilių. Tiesa, žvaigždė ne viename interviu yra užsiminusi, jog ankstesnioji ir dabartinė Kristen - tarsi du skirtingi asmenys, mat anksčiau ji jautėsi spaudžiama prodiuserių ir privalėjo susitaikyti su geros mergaitės įvaizdžiu, o dabar, kai pagaliau yra emancipuota suaugusi mergina, gali išlaisvinti savo tikrąją aš. Kam jau kam, bet Kristen tikrai nerūpi kitų nuomonė, tad ji rengiasi, kaip nori, elgiasi, kaip užsigeidžia ir gali viešumoje išreikšti ne pačią nuolankiausią nuomonę.

Viskas puiku, tačiau kodėl tiek daug buvusių Kristen gerbėjų nusisuko? Tikrai ne todėl, jog išblėso Saulėlydžio populiarumo žvaigždė. Nemažai žmonių tiesiog negali pakęsti nevalyviškumo, tad menksta ne tik asmeninis, bet ir profesinis Kristen įvaizdis. Kas trokš stebėti juostą, kurioje vaidina su higienos normomis prasilenkianti aktorė? Viena vertus, profesiniai gebėjimai neturėtų būti sietini su įvaizdžiu, kita vertus, ši tendencija pasaulyje vis labiau ryškėja, mat garsiausi aktoriai neleidžia sau viešumoje pasirodyti apdriskę ar purvini.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis