Marškinėliai, dėl kurių stileivos eina iš proto(FOTO)

Atrodo, tai tik paprasčiausi balti marškinėliai su užrašu. Tačiau kaina verčia susimąstyti, o gal jie kažkuo ypatingi? Palaidinės su garsių mados namų logotipais ar užrašais įkainojamos nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų, jų geidžia visi!

Pastaruoju metu ypač išpopuliarėję balti T-shirt tipo marškinėliai traukia ir gatvės stileivas, ir scenos žvaigždes. Dažniausiai marškinėlius puošia juos kūrusių mados namų logotipas arba pavadinimas, pavyzdžiui, „Celine“, „Moschino“, „Chanel“, „Kenzo“ ir t.t., o kartais įvaizdinis piešinėlis, būdingas tam tikrų mados namų kūrybai.

Marškinėliai
Marškinėliai "Karl Lagerfeld" ir "Marni"
net-a-porter.com nuotr.

Nors daug pastangų tokių palaidinių gamyba nereikalauja, gamintojai už juos drąsiai prašo  kosmiškų sumų. Dizainerio Karlo Lagerfeldo marškinėliai su katino atvaizdu kainuoja per 400 Lt, „Marni“ – daugiau nei 500 Lt, „Moschino“ – per 1200 Lt. Bet mados gerbėjų kainos neatbaido, palaidinės su užrašu „Celine“ (apie 800 Lt) senokai iššluotos iš lentynų, o būsimi papildymai jau rezervuoti. Vieni brangiausių marškinėlių, rastų prabangos prekių el. parduotuvėje – „Lanvin“. Palaidinė su užrašu „Love Lanvin“ ir išsiuvinėta nuotaka atsieis apie 3760 Lt.

Marškinėliai
Marškinėliai "McQ Alexander McQueen" ir "Moschino"
net-a-porter.com nuotr.

Marškinėliai
Marškinėliai "Lanvin" ir "Milly" (per 700 Lt)
net-a-porter.com nuotr.

Tokių marškinėlių paklausą pastebėjo mažiau žinomi prekiniai ženklai. Jie akimirksniu sureagavo į šį trendą ir netruko užpildyti rinkos vadinamosiomis padielkomis. Gerai žinomus mados namus „Hermès“, „Céline“ ir kitus jie pašiepė iškreipdami jų pavadinimus į „Homiès“, „Féline“ ir t.t.

Marškinėliai
Marškinėliai "Brian Lichtenberg"
net-a-porter.com ir polyvore.com nuotr.

Verta išskirti prekių ženklą „Boy London“. Marškinėliai, džemperiai, kelnės ir kiti drabužiai su „Boy London“ logotipu (ereliu) ir užrašu BOY dievinami jaunimo, tokių pilnas instagramas ir... garsenybių spintos. Dainininkės Rihanna, Jessie J, Nicki Minaj yra ištikimos „Boy London“ gerbėjos, taip pat ir reperis Wiz Khalifa. Nuo galvos iki kojų apsirengę tokiais laisvalaikio stiliaus drabužiais, atlikėjai pasirodo ir gatvėje, ir scenoje.

Wiz Khalifa ir Nicki Minaj vilki
Wiz Khalifa ir Nicki Minaj vilki "Boy London"
Instagram.com nuotr.

"Boy London"
Instagram.com nuotr.

Jei nori neatsilikti nuo mados ir pasipuošti visų geidžiamais marškinėliais, turi kelias galimybes. Gali gerai patuštinti piniginę ir stoti į laukiančiųjų „Celine“ gretas arba įsigyti „Boy London“, „Kenzo“ ar kito garsaus ženklo palaidinę. Gali į šią tendenciją pažiūrėti su šypsena ir vilkėti kiek mažiau kainuosiančius marškinėlius su garsius mados namus pašiepiančiu užrašu. Gali rinktis ir trečią variantą – nusipirkti paprastus baltus medvilnės marškinėlius ir markeriu užrašyti savo sukurtą brendą arba šūkį.

Marškinėliai
Marškinėliai "Capitol Couture by Trish Summerville" ir "Kenzo"
polyvore.com nuotr.

Marškinėliai
Marškinėliai "Kenzo" ir "Saint Laurent"
net-a-porter.com ir matchesfashion.com nuotr.

Marškinėliai
Marškinėliai "House Of Holland" ir "Each X Other"
matchesfashion.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis