Dizainerė pataria, kokius aksesuarus rinktis šventėms(FOTO)

Didžiausios metų šventės artėja milžiniškais žingsniais. Jau visai greitai galėsime pamiršti įvairius darbus, mokslus ir visą laiką skirti savo brangiems žmonėms.

Aišku, reikia pasirūpinti ne tik dovanomis, bet ir savo išvaizda, kad per gražiausias šventes atrodytumėme pritrenkiančiai. Makiažas, šukuosenos, apranga, o kokius aksesuarus rinktis, kad neatrodytum kaip Kalėdinė eglutė?

Savo nuomone su mumis pasidalino jaunoji dizainerė Simona Stankevičiūtė:

Kalėdos dvelkia jaukumu ir šiluma. Aplinka tampa paslaptinga, net magiška. Norisi, jog visa tai atsispindėtų ir mūsų šventiniame įvaizdyje. Kalėdos neatsiejamos nuo ryškių spalvų: raudonos, sodrių smaragdo bei nakties atspalvių, taip pat nevenkite aukso bei sidabro. Kada gi, jei ne per šias šventes galima šitaip puoštis. Rinkdamasi papuošalą siek harmonijos su apranga. Jei nori visus nustebinti, puoškis įstabiais kaklo arba galvos aksesuarais. Auksinė paletė leis sutviskėti, tokie akcentai apgaubs prabanga.

Gal pasiūlysi, kaip pasigaminti aksesuarus savo rankomis?

„Manau, geriausia ir yra kurti savo aksesuarus, nes būsi užtikrinta, kad neteks kur nors šalia pastebėti panelės su identiškais auskarais ar apyranke iš tos pačios „masinės“ parduotuvės. O taip pat, dar ir sutaupysi .Tad, atsipalaiduok ir pasitelk fantaziją. Idėjai įgyvendinti prireiks kelių lašelių kantrybės, įvairiausių karoliukų, nėrinių, užsilikusių grandinėlių, audinio skiaučių, gal kartais net rasi kailio atraižėlių, taip pat prireiks karštų klijų bei adatos su siūlu. O medžiagėlių, kailio ar odos gabalėlių gali gauti nemokamai bet kuriame audinių salone. 


Asos.com Ltd nuotrauka

Atmink, jog svarbiausias yra nuosaikus detalių naudojimas. Iš turimų karoliukų bei atraižų išsirink labiausiai patikusius ir tarpusavyje derančius, panaudok dailios plaukų segės arba lankelio dekoravimui. Siuvinėk, klijuok, rauk audinius ir atrask naujas formas. Pasisiūk naują arba dekoruok seną plono trikotažo kepuraitę. Ant kepuraitės sukurk žaismingą karoliukų bei kailio kompoziciją. Turėsi dekoratyvų galvos aksesuarą, kurį puikiai pritaikysi prie mielo ir jaukaus megztinio. 


Asos.com Ltd nuotrauka

O kokius kaklo papuošalus, apyrankes,žiedus ar auskarus pasiūlytum rinktis?

Nenukrypstant nuo dabartinių mados tendencijų, siūlyčiau rinktis kuo masyvesnius papuošalus ,kurie atkreiptų dėmesį. Nevenk žvilgių detalių, aukso spalvos. Jei nori atrodyti itin subtiliai ir madingai ,rinkis aksesuarus prigesusios bordinės spalvos.


Asos.com Ltd nuotrauka

Kokios delninukės tinka šventėms?

 
Teik pirmenybę nedidelėms delninėms su ryškesniu akcentu. Pavyzdžiui, turinčias didelius užsegimus. Aišku, gali rinktis ir esančias „ant bangos“ - dideles, tačiau jas irgi rinkis ryškias, ar su masyvia detale.


Asos.com Ltd nuotrauka

Kokie bateliai tiktų šventiniam įvaizdžiui?

Aišku,tik aukštakulniai. Su jai visada atrodysi pasitempusi ir grakšti. Tiks ir madingieji smailianosiai ir batukai ant platformos. 


Asos.com Ltd nuotrauka

O kaip neapsikrauti aksesuarais?


Jei nenori atrodyti kaip Kalėdinė eglutė, tuomet dėvėk minimalistinius drabužius. Pavyzdžiui, tiks paprasta maža juoda suknele, nes prie jos galima derinti daugybę aksesuarų. Žinoma, auskarų ir kaklo papuošalų dueto venk. O apyrankės ir žiedai puikiai derės kartu.


Asos.com Ltd nuotrauka

Taigi, neapsunkink sau Kalėdinio laikotarpio, galvodama, kaip visus nustebinti, iš kur gauti pinigų naujiems apdarams, o pagalvok, kaip išradingai panaudoti tai, ką turi. Taip liksi ir pastebėta, ir įvertinta .Nepamiršk, kad rankomis pagaminti daiktai visad yra mielesni ir artimesni.

Daugiau Simonos idėjų rasi jos puslapyje 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis