Išsirink šimtadienio suknelę - idėjos iš žvaigždžių spintų!(FOTO)

Skaičiuoji paskutines dienas iki šimtadienio ir dar neturi idėjų būsimo vakarėlio aprangai? Žvilgtelk, kokias vakarines suknutes renkasi garsios merginos, tendencijos - akivaizdžios!

ROMANTIŠKA. Pasiduok artėjančiam pavasariui, juk gėlės yra populiarios ne tik šiltuoju metu, bet ir žiemą, o ypač jos pabaigoje. Jei nori paslėpti platesnius klubus, parduotuvėse ieškok liemenuotos ir platėjančios suknelės, margintos gėlių grupėmis. Jei turi berniukišką figūrą, tiks itin madingo naktinukų stiliaus suknutė, siūta iš šilko ar kito paslankaus audinio.

Emmy Rossum, suknelės:
Emmy Rossum, suknelės: "Asos", "Ted Baker" (asos.com), "Zara"
AOP, gamintojo, asos.com (Ltd) nuotr.

ŽAISMINGA. Nusiteik linksmam vakarui ir pasipuošk marga suknele. Ieškok grafiškų, ritmiškai pasikartojančių ar veidrodinio atspindžio raštų. Nori, kad suknelė tarnautų ne vienam vakarui? Tuomet dėmesį kreipk į juodai baltas ar neutralių atspalvių suknutes, tačiau jei nori būti dėmesio centre, nepraleisk progos įsigyti ryškiaspalvę.

Vanessa Hudgens, Rosie Fortescue, suknelės:
Vanessa Hudgens, Rosie Fortescue, suknelės: "Asos", "Sister Jane"
AFP/Scanpix, AOP, asos.com (Ltd) nuotr.

MADINGA. Apie metalizuotus audinius mados varpai skalambija jau nuo rudens. Tai viena karščiausių ateinančio sezono tendencijų! Aukso, sidabro, bronzos ar sodresnės spalvos metalu žėrinti suknelė - fashionistų pasirinkimas. Tokias jau pademosntravo įtakingiausios stileivos: Rita Ora, Rihanna, Lucy Hale, Zooey Deschanel ir kitos.

Sarah Hyland, Rita Ora, suknelės:
Sarah Hyland, Rita Ora, suknelės: "Oasis", "Oh My Love" (asos.com)
AP, Reuters/Scanpix, asos (Ltd.) nuotr.

DRĄSU. Greičiausiai ne kartą girdėjai apie raudonos spalvos poveikį: ji merginoms suteikia magiško patrauklumo ir kaip magnetas traukia vaikinus. Būk drąsi ir pasipuošk raudona suknele, žvaigždės renkasi nėriniuotas, siuvinėtas brangiųjų akmenų imitacijomis.

Selena Gomez, Lea Michele, suknelės:
Selena Gomez, Lea Michele, suknelės: "Zara", "Asos" (asos.com)
SIPA/Scanpix, AOP, gamintojo, asos.com (Ltd) nuotr.

IŠLAIKYTA. Taip -  juoda spalva yra klasika, taip - maža juoda suknelė tinka visur ir visada, taip - šiems teiginiams prieštarauti neverta. Bet ar nori šimtadienį praleisti nepastebėta? Taigi, net jei ir planuoji vilkėti juodai, dairykis įdomesnės mažos juodos suknelės interpretacijos. Šiuo metu vienos madingesnių - su perregimo audinio įsiuvais, dekoruotos nėriniais, plunksnomis ar net kailiu.

Blanca Suarez, Jennifer Lopez, suknelės:
Blanca Suarez, Jennifer Lopez, suknelės: "BCBG Max Azria" (asos.com), "Mango"
Sipa Press, AFP/Scanpix, gamintojo, asos.com (Ltd) nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis