Nauja mados ikona: griežtoji Anna Wintour įvertino jaunos aktorės stilių(FOTO)

Amerikietiškojo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Anna Wintour yra tikrų tikriausia mados diktatorė. Ji sprendžia, kas šį sezoną bus madinga, kurių dizainerių kolekcijos vertos dėmesio, o kuriems nelemta išgarsėti.

Būti įvertintam Annos - didžiausia garbė ir neįkainojamas pasiekimas. Juk jei ji apie tave tars gerą žodį, apie tavo talentą arba stilių bus sudaryta teigiama nuomonė ir tu netruksi tapti mados pasaulio sensacija.

Dakota Fanning ir Anna Wintour
Dakota Fanning ir Anna Wintour
AFP/Scanpix

Šįkart laimė būti įvertintai pačios Annos Wintour teko jaunajai aktorei Dakotai Fanning(19), kuri vakar Niujorko mados savaitės metu vykusiame mados namų „Rodarte“ naujos kolekcijos pristatyme sėdėjo pirmoje eilėje šalia pačios mados diktatorės! Joms buvo skirtos pačios geriausios vietos visoje salėje, kad tik griežtoji Anna Wintour galėtų kuo geriau pamatyti seserų Kate ir Lauros Mulleavy, „Rodarte“ įkūrėjų, naujausiąją kolekciją.

Dakota Fanning
Dakota Fanning
AP/Scanpix

Po pristatymo Dakota Annos Wintour įvertinimo nekomentavo, tik pareiškė, kad jai labai patiko kolekcija ir džiaugiasi dėl dizainerių, kuriomis ji jau seniai žavisi. Tačiau mados pasauliui aišku, kad dabar Dakotos stilius įkvėps ne tik gatvės madą, bet ir ryškiausius mados pasaulio talentus. Juk ją įvertini pati Anna Wintour!

Dakota Fanning
Dakota Fanning
AFP/Scanpix

Susižavėjai Dakotos stiliumi? Apžiūrėk jos garderobą ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis