Supermodelio Caros Delevingne „must have“ - kelnių kostiumas(FOTO)

Topmodelis ir mados pasaulio nenuorama Cara Delevingne neabejotinai žino visas naujausias tendencijas – juk pati jas ir demonstruoja. Pastaruoju metu Cara ne kartą buvo pastebėta vilkinti kelnių kostiumą. Akivaizdu, kad be tokio šįmet neapsieisime.

Kelnių kostiumą pavasario ir rudens sezonui pasiūlė garsiausi mados namai: „Saint Laurent“, „Armani“, „Ralph Lauren“, „Marc Jacobs“ bei kiti. Ne vienų kolekcijas ant podiumo pristatė patrakusi Cara, ši tendencija prigijo ir pačiai. C. Delevingne vis dažniau pamėgtus sportinius drabužius iškeičia į solidų kostiumą. Tiesa, prie jo derina ne tik klasikinius aukštakulnius ar marškinius (kaip įprasta), bet ir rokeriškus aulinukus bei trumpas palaidines.

Cara Delevingne, AOP nuotr.

Cara Delevingne, AOP nuotr.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Į vyrišką spintą įsiveržė ir Cara, ir stilingos mados savaičių viešnios. Jos renkasi klasikinio kirpimo kostiumus, tačiau varijuoja spalvomis bei raštais. Pavasarį vyraus šviesūs žalsvi, melsvi, rausvi, pilkšvi, smėlio spalvos ar balti kostiumai, o 2014-2015 m. šaltąjį sezoną patariama rinktis tamsesnius ir sodresnius: raudonus, burgundiško vyno, tamsiai mėlynus ir visuomet madingus juodus.

Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press

"Asos", "Zara"
asos.com (Ltd) ir gamintojo nuotr.

Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis